OrcaScore
3

Verdediger

Eugenio Mena

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.914 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd38
Geboortedatum18 jul 1988
Lengte174 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€120K
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ligament Injury · Ontbreekt Beëindigd: 7 okt 2026
  • Blessure Ligament Injury · Afwezig Sinds 7 sep 2026 · Beëindigd: 25 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 14
Minuten1.094
Rating6,61
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid452 · 80%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen22 / 8
Gewonnen duels42 / 74
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,58 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes21
Nauwkeurige voorzetten7
Balcontacten764
Balverlies162
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels31
Clearances30
Balveroveringen51
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)96,35
Topsnelheid (km/u)33,13
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten178
Rating6,27
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 8
Minuten642
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid224 · 81%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen13 / 4
Gewonnen duels28 / 46
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,08 / 0,79
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten390
Balverlies86
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels19
Clearances21
Balveroveringen29
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)65,40
Topsnelheid (km/u)34,19

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek42
Tactiek40
Verdediging59
Creativiteit47

Kenmerken

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Chile73 caps · 3 goals · debuut sep 2010

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Universidad Católica – U. De Chile 1–0 75' 7.0
29 okt 2026 Universidad Católica – Audax Italiano 1–1 72' 6.5
25 okt 2026 Unión La Calera – Universidad Católica 3–1 90' 6.1
1 sep 2026 Universidad Católica – O'Higgins 3–2 90' 6.8
27 aug 2026 Coquimbo Unido – Universidad Católica 1–2 90' 6.5
23 aug 2026 Universidad Católica – Ñublense 1–2 – –
19 aug 2026 Universidad Católica – Estudiantes de La Plata 0–3 90' 6.0
12 aug 2026 Estudiantes de La Plata – Universidad Católica 1–1 64' 6.8
8 aug 2026 Universidad Católica – Cobresal 2–0 45' 7.2
2 aug 2026 Deportes Concepción – Universidad Católica 3–0 90' 6.0
26 jul 2026 Universidad Católica – Deportes La Serena 3–3 90' 6.5
12 jul 2026 San Luis de Quillota – Universidad Católica 4–0 90' –
5 jul 2026 Universidad Católica – Deportes Copiapó 2–1 – –
1 jul 2026 Universidad Católica – Everton de Viña del Mar 2–1 90' –
7 jun 2026 Universidad Católica – Cobresal 5–1 33' 5.9

Carrière en transfers

10 clubs · 13 transfers · totale transfersom 2.2M €
  1. Gratis transfer
  2. Bahia Naar: Racing
    Transfer 855k €
  3. Cruzeiro Naar: Bahia
    Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Gratis transfer
  9. Transfer 880k €
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer 440k €
  13. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,65
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden33 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,65 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,1 6,8 6,5 6,0 6,8 7,2 6,0 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga de Primera Universidad Católica 17 (14) 1.094 1 0 6,61
2026 CONMEBOL Libertadores Universidad Católica 8 (8) 642 0 1 6,93
2026 Copa de la Liga Universidad Católica 3 (2) 178 0 0 6,27

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga de Primera 2024 · percentiel onder verdedigers (126 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 82 Onderscheppingen 85 Clearances 27 Gewonnen luchtduels 43 Gewonnen duels 60 Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 50 Rating 67

28 wedstrijden · 2.210 min

Eugenio Mena: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,16
82
Onderscheppingen / 90 min 1,43
85
Clearances / 90 min 2,00
27
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,30
43
Gewonnen duels 57,7%
60
Passnauwkeurigheid 76,5%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,87
67

Hoe berekenen we dit?