OrcaScore
23

Aanvaller

Ethan Sutherland

  • Exeter City
  • Scotland
  • 20 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
599 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,15
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd20
Geboortedatum25 apr 2006
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€370K
Contract tot31 mei 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 2
Minuten397
Rating6,64
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid133 · 65%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen10 / 2
Gewonnen duels22 / 46
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,66 / 0,71
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten265
Balverlies101
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels14
Clearances10
Balveroveringen22
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,04
Topsnelheid (km/u)35,78
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,35
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid54 · 72%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen6 / 6
Gewonnen duels16 / 29
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten8
Balcontacten136
Balverlies45
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels11
Clearances5
Balveroveringen13
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten22
Rating5,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid4 · 25%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels0 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten7
Balverlies4
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels0
Clearances0
Balveroveringen0
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Kenmerken

Sterke punten

25

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Salford City – Exeter City 2–1 10' 6.3
24 okt 2026 Exeter City – Fleetwood Town 2–1 27' 6.3
20 okt 2026 Exeter City – Crewe Alexandra 2–0 11' 6.8
17 okt 2026 Colchester United – Exeter City 0–0 28' 6.7
10 okt 2026 Shrewsbury Town – Exeter City 0–1 21' 7.3
3 okt 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 11' 6.6
26 sep 2026 Bristol Rovers – Exeter City 1–0 90' 6.4
22 sep 2026 Cheltenham Town – Exeter City 6–5 90' 7.1
19 sep 2026 Exeter City – Tranmere Rovers 0–0 – –
12 sep 2026 Port Vale – Exeter City 1–0 11' 6.9
8 sep 2026 Exeter City – Tottenham U21 2–0 90' 7.6
5 sep 2026 Exeter City – Walsall 0–0 28' 6.7
1 sep 2026 Exeter City – Barnet 1–1 63' 6.3
29 aug 2026 York City – Exeter City 2–1 77' 6.4
22 aug 2026 Exeter City – Accrington Stanley 2–0 20' 7.0

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers
  1. Verhuur
  2. Verhuur
  3. St. Mirren U18 Naar: Alloa
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)15
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,67 aug 2026 sep 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,3 6,8 6,7 7,3 6,6 6,4 7,1 6,9 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Exeter City 12 (2) 397 0 0 6,64
2026 Football League Trophy Exeter City 2 (2) 180 0 1 7,35
2026 EFL Cup Exeter City 1 (0) 22 0 0 5,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 94 Onderscheppingen 5 Clearances 6 Gewonnen luchtduels 39 Gewonnen duels 27 Passnauwkeurigheid 5 Progressieve balvoeringen 92 Rating 22

7 wedstrijden · 300 min

Ethan Sutherland: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,40
94
Onderscheppingen / 90 min 0,30
5
Clearances / 90 min 2,40
6
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,40
39
Gewonnen duels 52,6%
27
Passnauwkeurigheid 61,4%
5
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,10
92
Rating 6,61
22

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?