OrcaScore
9

Aanvaller

Esteban Lepaul

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
885 min
Doelpunten
7
G+A per 90 min: 0,71
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd26
Geboortedatum18 apr 2000
Lengte177 cm
Gewicht67 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€41M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Ankle Injury · Afwezig Sinds 18 okt 2026 · Beëindigd: 1 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten176
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)11 (3)
Passes · nauwkeurigheid40 · 85%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,91 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten62
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels1
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,84
Topsnelheid (km/u)35,85
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten166
Rating6,27
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (2)
Passes · nauwkeurigheid25 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,92 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten44
Balverlies10
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,35
Topsnelheid (km/u)31,19
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 6
Minuten543
Rating7,27
Doelpunten / Assists7 / 0
Schoten (op doel)28 (16)
Passes · nauwkeurigheid123 · 84%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels15 / 43
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)4 / 0
Expected goals \/ assists5,79 / 0,19
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten191
Balverlies40
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels7
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)65,33
Topsnelheid (km/u)32,32

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval76
Techniek60
Tactiek53
Verdediging27
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

2552

Nationaal elftal

  • France3 caps · 0 goals · debuut sep 2026

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 Paris FC – Stade Rennais 4–3 90' 8.6
15 okt 2026 Stade Rennais – OFI Crete 2–1 90' 6.6
11 okt 2026 Stade Rennais – AJ Auxerre 4–1 77' 7.4
5 okt 2026 France – Belgium 4–1 90' 6.4
2 okt 2026 France – Italy 1–1 – –
28 sep 2026 Belgium – France 0–1 68' 5.9
25 sep 2026 Türkiye – France 0–1 8' 6.5
19 sep 2026 Olympique Lyonnais – Stade Rennais 4–0 29' 6.2
16 sep 2026 SK Sturm Graz – Stade Rennais 0–0 86' 6.2
11 sep 2026 Stade Rennais – Olympique de Marseille 1–0 78' 6.6
6 sep 2026 Angers – Stade Rennais 1–2 89' 6.5
30 aug 2026 Stade Rennais – Le Mans 3–2 90' 8.3
23 aug 2026 Stade Rennais – Paris Saint-Germain 2–2 90' 7.3
15 aug 2026 Sunderland – Stade Rennais 2–1 – –
8 aug 2026 Stade Rennais – Brentford 2–4 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers · totale transfersom 13.7M €
  1. Angers Naar: Rennes
    Transfer 13.5M €
  2. Épinal Naar: Angers
    Transfer 150k €
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Lyon 2 Naar: Épinal
    Gratis transfer
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating6,99
Rating laatste wedstrijd8,618 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,99 dec 2025 apr 2026 okt 2026 8,6

Laatste 10 wedstrijden

8,6 6,6 7,4 6,4 5,9 6,5 6,2 6,2 6,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Ligue 1 Stade Rennais 7 (6) 543 7 0 7,27
2026 UEFA Europa League Stade Rennais 2 (2) 176 0 0 6,40
2026 UEFA Nations League France 3 (2) 166 0 0 6,27

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 1 2026 · percentiel onder aanvallers (25 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 86 xG 78 Schoten 98 xA 6 Sleutelpasses 34 Succesvolle dribbels 14 Gewonnen luchtduels 54 Rating 56

5 wedstrijden · 376 min

Esteban Lepaul: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,72
86
xG / 90 min 0,65
78
Schoten / 90 min 4,55
98
xA / 90 min 0,03
6
Sleutelpasses / 90 min 0,96
34
Succesvolle dribbels / 90 min 0,24
14
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,44
54
Rating 6,98
56

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?