OrcaScore
10

Middenvelder

Ervin Gigović

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
2.135 min
Doelpunten
6
G+A per 90 min: 0,38
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,95
Leeftijd23
Geboortedatum16 sep 2003
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,1M
Contract tot31 dec 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 5
Minuten425
Rating6,63
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid141 · 77%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen5 / 8
Gewonnen duels12 / 35
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,79 / 0,60
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten225
Balverlies59
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels10
Clearances2
Balveroveringen26
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)54,14
Topsnelheid (km/u)32,28
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating6,00
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen19 / 19
Minuten1.710
Rating7,05
Doelpunten / Assists5 / 2
Schoten (op doel)27 (9)
Passes · nauwkeurigheid961 · 84%
Kansen gecreëerd19
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels114 / 240
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage19%
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten9
Gewonnen luchtduels20
Clearances30
Balveroveringen133
Fouten ondervonden23
Fouten gemaakt19
Buitenspel3
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval52
Techniek52
Tactiek37
Verdediging38
Creativiteit51

Kenmerken

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Aalesunds FK – Sandefjord Fotball 3–4 82' 6.2
28 okt 2026 Odds BK – Sandefjord Fotball 3–1 90' 6.0
25 okt 2026 IK Start – Sandefjord Fotball 1–0 18' 6.3
18 okt 2026 Sandefjord Fotball – Lillestrøm SK 0–2 90' 6.4
10 okt 2026 Rosenborg BK – Sandefjord Fotball 1–1 80' 6.7
20 sep 2026 Sandefjord Fotball – IK Start 3–0 65' 7.3
14 sep 2026 Bodø/Glimt – Sandefjord Fotball 3–2 90' 6.9
4 sep 2026 Sandefjord Fotball – Viking FK 1–1 – –
30 aug 2026 Sandefjord Fotball – SK Brann 0–0 – –
23 aug 2026 IK Oddevold – Helsingborgs IF 3–1 90' 6.7
15 aug 2026 Sundsvall – Helsingborgs IF 1–1 90' 7.1
11 aug 2026 Helsingborgs IF – IFK Värnamo 1–2 90' 7.1
1 aug 2026 IFK Norrköping – Helsingborgs IF 2–0 87' 6.9
28 jul 2026 Helsingborgs IF – Nordic United FC 1–1 77' 6.9
14 jul 2026 AB – Helsingborgs IF 2–0 – –

Carrière en transfers

2 clubs · 2 transfers · totale transfersom 400k €
  1. Transfer 400k €
  2. Helsingborg U19 Naar: Helsingborg
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,93
Rating laatste wedstrijd6,231 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,93 nov 2025 jun 2026 okt 2026 6,2

Laatste 10 wedstrijden

6,2 6,0 6,3 6,4 6,7 7,3 6,9 6,7 7,1 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Superettan Helsingborgs IF 19 (19) 1.710 5 2 7,05
2026 Eliteserien Sandefjord Fotball 6 (5) 425 1 1 6,63
2026 Norwegian Football Cup Sandefjord Fotball – – 0 – 6,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Superettan 2024 · percentiel onder middenvelders (129 spelers)

Vergelijken
50 xA 87 Sleutelpasses 84 Voltooide passes 59 Passnauwkeurigheid 52 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 25 Tackles + onderscheppingen 81 Rating 86

27 wedstrijden · 2.170 min

Ervin Gigović: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,20
87
Sleutelpasses / 90 min 1,53
84
Voltooide passes / 90 min 31,5
59
Passnauwkeurigheid 81,6%
52
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,83
25
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,28
81
Rating 7,12
86

Hoe berekenen we dit?