OrcaScore
7

Middenvelder

Eric Ramires

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
33
1.731 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,16
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,81
Leeftijd26
Geboortedatum10 aug 2000
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€3,6M
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing yellow_card_accumulation_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 29 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 14
Minuten1.280
Rating6,75
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid500 · 89%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen16 / 12
Gewonnen duels35 / 81
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,06 / 0,41
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten626
Balverlies81
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels30
Clearances11
Balveroveringen72
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt17
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)97,23
Topsnelheid (km/u)32,15
Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 4
Minuten387
Rating7,01
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid200 · 90%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen8 / 2
Gewonnen duels13 / 26
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,84 / 0,37
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten243
Balverlies31
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances3
Balveroveringen23
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)31,60
Topsnelheid (km/u)31,20
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten64
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval48
Techniek46
Tactiek44
Verdediging43
Creativiteit48

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Red Bull Bragantino – Santos – – –
29 okt 2026 Red Bull Bragantino – Chapecoense 3–0 78' 6.6
19 okt 2026 Remo – Red Bull Bragantino 1–1 86' 6.5
13 okt 2026 Red Bull Bragantino – Cruzeiro 4–2 66' 7.9
8 okt 2026 Red Bull Bragantino – Mirassol 1–1 90' 7.1
4 okt 2026 Atlético Mineiro – Red Bull Bragantino 1–0 76' 6.9
21 sep 2026 Flamengo – Red Bull Bragantino 2–1 90' 6.7
13 sep 2026 Botafogo – Red Bull Bragantino 1–1 87' 6.5
5 sep 2026 Red Bull Bragantino – Bahia 2–3 – –
30 aug 2026 São Paulo – Red Bull Bragantino 2–1 45' 6.7
23 aug 2026 Red Bull Bragantino – Grêmio 1–0 64' 6.9
20 aug 2026 Atlético Mineiro – Red Bull Bragantino 2–2 86' 7.4
16 aug 2026 Athletico – Red Bull Bragantino 1–1 14' 6.7
13 aug 2026 Red Bull Bragantino – Atlético Mineiro 0–1 12' 6.6
10 aug 2026 Red Bull Bragantino – Corinthians 0–2 72' 6.8

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 1.9M €
  1. Transfer 1.9M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Basel Naar: Bahia
    Terug van verhuur
  5. Bahia Naar: Basel
    Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)42
Gemiddelde rating6,74
Rating laatste wedstrijd6,629 okt 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,74 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 7,9 7,1 6,9 6,7 6,5 6,7 6,9 7,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Campeonato Brasileiro Série A Red Bull Bragantino 24 (14) 1.280 1 0 6,75
2026 CONMEBOL Sudamericana Red Bull Bragantino 7 (4) 387 1 1 7,01
2026 Copa do Brasil Red Bull Bragantino 2 (1) 64 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Campeonato Brasileiro Série A 2026 · percentiel onder middenvelders (72 spelers)

Vergelijken
50 xA 13 Sleutelpasses 38 Voltooide passes 29 Passnauwkeurigheid 89 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 6 Tackles + onderscheppingen 33 Rating 29

5 wedstrijden · 362 min

Eric Ramires: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
13
Sleutelpasses / 90 min 0,99
38
Voltooide passes / 90 min 31,3
29
Passnauwkeurigheid 92,0%
89
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,99
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,74
33
Rating 6,74
29

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?