OrcaScore
22

Verdediger

Emil Cuello

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
2.212 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,24
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd29
Geboortedatum2 jan 1997
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€145K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 23
Minuten2.088
Rating6,86
Doelpunten / Assists4 / 2
Schoten (op doel)44 (9)
Passes · nauwkeurigheid737 · 79%
Kansen gecreëerd26
Tackles / Onderscheppingen50 / 35
Gewonnen duels136 / 269
Succesvolle dribbels17
Gele kaarten / Rode kaarten6 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,89 / 1,54
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage9%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten12
Balcontacten1.303
Balverlies324
Bal afgepakt21
Gewonnen luchtduels41
Gewonnen grondduels95
Clearances45
Balveroveringen109
Fouten ondervonden29
Fouten gemaakt40
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets8
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)125,68
Topsnelheid (km/u)35,30
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten124
Rating7,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid40 · 75%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 14
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten73
Balverlies17
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances3
Balveroveringen7
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval44
Techniek45
Tactiek46
Verdediging60
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 El Paso Locomotive FC – San Antonio FC 2–1 90' 7.4
25 okt 2026 San Antonio FC – Orange County SC 2–1 90' 7.8
18 okt 2026 San Antonio FC – New Mexico United 1–0 90' 6.8
11 okt 2026 Oakland Roots SC – San Antonio FC 0–0 90' 7.4
4 okt 2026 Las Vegas Lights – San Antonio FC 1–0 90' 6.2
27 sep 2026 San Antonio FC – FC Tampa Bay Rowdies 0–0 90' 7.1
21 sep 2026 Sacramento Republic FC – San Antonio FC 0–0 90' 6.6
12 sep 2026 Colorado Springs Switchbacks FC – San Antonio FC 2–1 20' 7.9
9 sep 2026 San Antonio FC – Louisville City FC 7–8 90' 7.5
6 sep 2026 San Antonio FC – FC Tulsa 0–0 90' 7.0
30 aug 2026 New Mexico United – San Antonio FC 1–2 90' 6.9
23 aug 2026 San Antonio FC – Oakland Roots SC 0–1 90' 6.6
16 aug 2026 San Antonio FC – El Paso Locomotive FC 0–3 27' 7.0
13 aug 2026 San Antonio FC – Miami FC 2–1 80' 6.2
9 aug 2026 Louisville City FC – San Antonio FC 1–1 18' 6.8

Carrière en transfers

6 clubs · 11 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. SMU Mustangs Naar: LA Galaxy
    Transfer
  10. Ocean City Naar: SMU Mustangs
    Terug van verhuur
  11. SMU Mustangs Naar: Ocean City
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd7,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 7,8 6,8 7,4 6,2 7,1 6,6 7,9 7,5 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL Championship San Antonio FC 27 (23) 2.088 4 2 6,86
2026 US Open Cup San Antonio FC 2 (1) 124 0 0 7,25

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2026 · percentiel onder verdedigers (119 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 92 Onderscheppingen 43 Clearances 17 Gewonnen luchtduels 44 Gewonnen duels 23 Passnauwkeurigheid 11 Progressieve balvoeringen 90 Rating 61

7 wedstrijden · 560 min

Emil Cuello: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,73
92
Onderscheppingen / 90 min 0,96
43
Clearances / 90 min 1,93
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,45
44
Gewonnen duels 48,7%
23
Passnauwkeurigheid 75,0%
11
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,93
90
Rating 6,90
61

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?