OrcaScore
10

Aanvaller

Emanuele Cicerelli

  • Catania
  • Italy
  • 32 jaar
  • 177 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.131 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,64
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,50
Leeftijd32
Geboortedatum12 aug 1994
Lengte177 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€550K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten944
Rating7,47
Doelpunten / Assists4 / 3
Schoten (op doel)29 (12)
Passes · nauwkeurigheid305 · 79%
Kansen gecreëerd25
Tackles / Onderscheppingen10 / 5
Gewonnen duels66 / 142
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Expected goals \/ assists3,68 / 3,52
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd6
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage14%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten21
Balcontacten573
Balverlies192
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels57
Clearances6
Balveroveringen25
Fouten ondervonden33
Fouten gemaakt19
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)85,01
Topsnelheid (km/u)36,09
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten97
Rating8,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)6 (3)
Passes · nauwkeurigheid39 · 85%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels13 / 21
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid51 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten79
Balverlies23
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels8
Clearances0
Balveroveringen5
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)8,72
Topsnelheid (km/u)30,11

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval63
Techniek72
Tactiek36
Verdediging32
Creativiteit55

Kenmerken

Sterke punten

1421

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Audace Cerignola – Catania 1–0 90' 7.3
25 okt 2026 Catania – Giugliano 6–0 80' 9.5
17 okt 2026 Potenza Calcio – Catania 2–1 68' 6.5
11 okt 2026 Team Altamura – Catania 0–3 73' 7.8
3 okt 2026 Catania – FC Crotone 2–1 90' 8.0
27 sep 2026 Casertana – Catania 1–2 72' 7.3
19 sep 2026 Catania – Barletta 0–0 45' 6.3
15 sep 2026 AZ Picerno – Catania 2–4 90' 7.9
12 sep 2026 Catania – Scafatese 1–2 90' 6.8
7 sep 2026 Catania – Cosenza 4–0 90' 8.0
2 sep 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 90' 8.3
29 aug 2026 Monopoli – Catania 2–0 66' 6.8
23 aug 2026 Catania – Inter U23 1–2 90' 7.4
14 aug 2026 Parma – Catania 2–0 90' 7.0
8 aug 2026 L.R. Vicenza – Catania 4–5 – –

Carrière en transfers

12 clubs · 22 transfers · totale transfersom 2.5M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Lazio Naar: Catania
    Gratis transfer
  4. Reggina Naar: Lazio
    Terug van verhuur
  5. Lazio Naar: Reggina
    Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Transfer 2.5M €
  11. Terug van verhuur
  12. Verhuur
  13. Terug van verhuur
  14. Verhuur
  15. Zonder club Naar: Salernitana
    Transfer
  16. Paganese Naar: Zonder club
    Transfer
  17. Gratis transfer
  18. Melfi Naar: Barletta
    Terug van verhuur
  19. Barletta Naar: Melfi
    Verhuur
  20. Terug van verhuur
  21. Verhuur
  22. Barletta Yth. Naar: Barletta
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating7,38
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,38 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 9,5 6,5 7,8 8,0 7,3 6,3 7,9 6,8 8,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Catania 12 (12) 944 4 3 7,47
2026 Coppa Italia Serie C Catania 1 (1) 97 0 0 8,30
2026 Coppa Italia Catania 1 (1) 90 1 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder middenvelders (112 spelers)

Vergelijken
50 xA 86 Sleutelpasses 97 Voltooide passes 28 Passnauwkeurigheid 29 Progressieve balvoeringen 92 Succesvolle dribbels 98 Tackles + onderscheppingen 41 Rating 96

8 wedstrijden · 646 min

Emanuele Cicerelli: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,21
86
Sleutelpasses / 90 min 2,37
97
Voltooide passes / 90 min 22,6
28
Passnauwkeurigheid 76,4%
29
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,56
92
Succesvolle dribbels / 90 min 3,34
98
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,98
41
Rating 7,29
96

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?