OrcaScore
18

Verdediger

Emanuel Olivera

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
46
3.870 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,88
Leeftijd36
Geboortedatum2 apr 1990
Lengte180 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€210K
Contract tot31 dec 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen35 / 32
Minuten2.914
Rating6,86
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)25 (7)
Passes · nauwkeurigheid1.318 · 81%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen25 / 26
Gewonnen duels67 / 134
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten8 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,30 / 1,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage8%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes157
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.682
Balverlies275
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels25
Gewonnen grondduels42
Clearances181
Balveroveringen63
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt23
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week4
Clean sheets5
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)243,68
Topsnelheid (km/u)33,68
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten540
Rating6,93
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid273 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen12 / 8
Gewonnen duels24 / 40
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes30
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten352
Balverlies62
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels15
Clearances36
Balveroveringen21
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)53,40
Topsnelheid (km/u)31,21
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten416
Rating6,92
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid144 · 76%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen6 / 9
Gewonnen duels21 / 40
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,14 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes20
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten222
Balverlies36
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels12
Gewonnen grondduels9
Clearances36
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt7
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)39,66
Topsnelheid (km/u)31,63

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek45
Tactiek59
Verdediging67
Creativiteit39

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Independiente Santa Fe – Once Caldas 0–2 – –
30 okt 2026 Atlético Nacional – Independiente Santa Fe 2–0 90' 5.8
27 okt 2026 Independiente Santa Fe – Atlético Bucaramanga 2–1 90' 6.6
22 okt 2026 Independiente Santa Fe – Jaguares de Córdoba 2–1 90' 6.7
19 okt 2026 Llaneros FC – Independiente Santa Fe 1–0 90' 6.3
11 okt 2026 Independiente Santa Fe – Fortaleza FC 11–10 15' 6.9
6 okt 2026 Independiente Medellín – Independiente Santa Fe 0–1 90' 7.1
29 sep 2026 Deportivo Pereira – Independiente Santa Fe 1–2 90' 6.7
26 sep 2026 Unión Magdalena – Independiente Santa Fe 1–1 27' 6.6
23 sep 2026 Independiente Santa Fe – Deportivo Cali 0–1 90' 7.1
20 sep 2026 Alianza Valledupar FC – Independiente Santa Fe 1–4 45' 6.9
16 sep 2026 Vasco da Gama – Independiente Santa Fe 2–0 90' 6.3
12 sep 2026 Independiente Santa Fe – Tolima 1–0 45' 6.5
9 sep 2026 Independiente Santa Fe – Vasco da Gama 0–0 90' 7.1
6 sep 2026 Independiente Santa Fe – Fortaleza FC 2–2 19' 6.2

Carrière en transfers

8 clubs · 8 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Gratis transfer
  8. Vélez U20 Naar: Vélez Sarsfield
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)57
Gemiddelde rating6,86
Rating laatste wedstrijd5,830 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,86 nov 2025 apr 2026 okt 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 6,6 6,7 6,3 6,9 7,1 6,7 6,6 7,1 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Independiente Santa Fe 35 (32) 2.914 2 0 6,86
2026 CONMEBOL Sudamericana Independiente Santa Fe 6 (6) 540 0 0 6,93
2026 CONMEBOL Libertadores Independiente Santa Fe 5 (5) 416 1 1 6,92

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder verdedigers (104 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 28 Onderscheppingen 24 Clearances 98 Gewonnen luchtduels 66 Gewonnen duels 10 Passnauwkeurigheid 14 Progressieve balvoeringen 41 Rating 61

8 wedstrijden · 489 min

Emanuel Olivera: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,92
28
Onderscheppingen / 90 min 0,37
24
Clearances / 90 min 7,36
98
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,10
66
Gewonnen duels 42,3%
10
Passnauwkeurigheid 77,1%
14
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,37
41
Rating 6,71
61

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?