OrcaScore
22

Middenvelder

Elías Cabrera

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
30
1.708 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,32
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd23
Geboortedatum25 feb 2003
Lengte172 cm
Gewicht68 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€1,7M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 8
Minuten734
Rating7,23
Doelpunten / Assists2 / 2
Schoten (op doel)15 (4)
Passes · nauwkeurigheid421 · 87%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen12 / 1
Gewonnen duels38 / 67
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,63 / 0,83
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage13%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten521
Balverlies87
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels34
Clearances4
Balveroveringen25
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)56,65
Topsnelheid (km/u)35,37
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten258
Rating6,93
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid81 · 74%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen10 / 3
Gewonnen duels20 / 38
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,31 / 1,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten154
Balverlies46
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels17
Clearances1
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)30,98
Topsnelheid (km/u)30,76
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 8
Minuten716
Rating6,61
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)19 (5)
Passes · nauwkeurigheid246 · 77%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen13 / 6
Gewonnen duels42 / 96
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,75
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten418
Balverlies113
Bal afgepakt13
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels36
Clearances5
Balveroveringen36
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)76,42
Topsnelheid (km/u)34,41

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval59
Techniek55
Tactiek41
Verdediging42
Creativiteit64

Kenmerken

Sterke punten

7

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Atlético Bucaramanga – Atlético Nacional 1–1 32' 6.6
30 okt 2026 Atlético Nacional – Independiente Santa Fe 2–0 74' 8.1
26 okt 2026 Atlético Nacional – Independiente Medellín 2–1 90' 7.0
23 okt 2026 Atlético Nacional – Deportivo Pasto 3–0 65' 6.8
17 okt 2026 Boyacá Chicó FC – Atlético Nacional 1–4 65' 7.0
15 okt 2026 Atlético Nacional – Independiente Medellín 3–2 90' 7.3
9 okt 2026 Atlético Nacional – Deportes Tolima 0–0 90' 6.9
1 okt 2026 Atlético Nacional – Junior Barranquilla 3–1 74' 7.4
25 sep 2026 Atlético Nacional – Millonarios 1–1 90' 7.8
21 sep 2026 Llaneros FC – Atlético Nacional 2–0 45' 6.6
17 sep 2026 Internacional de Bogotá – Atlético Nacional 2–3 77' 8.0
14 sep 2026 Atlético Nacional – Rionegro Águilas Doradas 2–0 32' 7.3
8 sep 2026 Atlético Nacional – Deportivo Cali 3–0 13' 7.1
16 aug 2026 Atlético Nacional – Independiente Santa Fe – – –
6 aug 2026 Tigre – Club Atlético Belgrano 0–0 45' 7.1

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Vélez U20 Naar: Vélez Sarsfield Reserve
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 3 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,63 nov 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,90 jan 2026 jul 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 8,1 7,0 6,8 7,0 7,3 6,9 7,4 7,8 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Primera A Atlético Nacional 11 (8) 734 2 2 7,23
2026 Liga Profesional de Fútbol Tigre 13 (8) 716 0 0 6,61
2026 CONMEBOL Sudamericana Tigre 6 (3) 258 1 1 6,93

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Primera A 2026 · percentiel onder middenvelders (109 spelers)

Vergelijken
50 xA 87 Sleutelpasses 75 Voltooide passes 91 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 55 Succesvolle dribbels 80 Tackles + onderscheppingen 50 Rating 97

5 wedstrijden · 318 min

Elías Cabrera: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,19
87
Sleutelpasses / 90 min 1,70
75
Voltooide passes / 90 min 48,1
91
Passnauwkeurigheid 87,2%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,13
55
Succesvolle dribbels / 90 min 0,85
80
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,70
50
Rating 7,42
97

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?