OrcaScore
24

Verdediger

Efraín Morales

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
28
1.983 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd22
Geboortedatum4 mrt 2004
Lengte191 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€650K
Contract tot31 dec 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen22 / 17
Minuten1.593
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)12 (3)
Passes · nauwkeurigheid942 · 89%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen28 / 31
Gewonnen duels84 / 130
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,06 / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes40
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten1.189
Balverlies119
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels44
Gewonnen grondduels40
Clearances83
Balveroveringen70
Fouten ondervonden12
Fouten gemaakt22
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)168,16
Topsnelheid (km/u)35,92
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 2
Minuten210
Rating6,43
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid143 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels8 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,49 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten161
Balverlies21
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels3
Clearances9
Balveroveringen6
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid127 · 94%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen4 / 0
Gewonnen duels12 / 21
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten153
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels5
Clearances13
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval34
Techniek41
Tactiek53
Verdediging65
Creativiteit38

Kenmerken

Sterke punten

15

Nationaal elftal

  • Bolivia14 caps · 0 goals · debuut nov 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 – –
29 okt 2026 Charlotte FC – CF Montréal 4–0 90' 5.8
24 okt 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 90' 6.7
22 okt 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 63' 6.7
18 okt 2026 Seattle Sounders FC – CF Montréal 1–1 90' 7.3
15 okt 2026 CF Montréal – Atlanta United 0–3 45' 6.3
10 okt 2026 Toronto FC – CF Montréal 2–1 11' 6.0
1 okt 2026 Argentina – Bolivia 4–0 90' 6.2
27 sep 2026 Bolivia – Paraguay 0–2 – –
20 sep 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 90' 6.7
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 – –
13 sep 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 90' 6.6
10 sep 2026 CF Montréal – Charlotte FC 1–2 9' 7.0
2 aug 2026 CF Montréal – New England Revolution 2–2 90' 6.6
26 jul 2026 CF Montréal – Inter Miami CF 0–1 89' 6.9

Carrière en transfers

3 clubs · 8 transfers · totale transfersom 383k €
  1. Transfer 383k €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Atlanta Academy Naar: Atlanta
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 29 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,61
Rating laatste wedstrijd5,829 okt 2026
Gemiste wedstrijden52 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,61 feb 2026 jul 2026 okt 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 6,7 6,7 7,3 6,3 6,0 6,2 6,7 6,6 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS CF Montréal 22 (17) 1.593 0 2 6,67
2026 Canadian Championship CF Montréal 4 (2) 210 0 0 6,43
2026 World Championship Qual., Inter-Confederation Bolivia 2 (2) 180 0 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS Next Pro 2024 · percentiel onder verdedigers (242 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 91 Onderscheppingen 84 Clearances 75 Gewonnen luchtduels 97 Gewonnen duels 93 Passnauwkeurigheid 92 Progressieve balvoeringen 50 Rating 24

15 wedstrijden · 1.267 min

Efraín Morales: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,71
91
Onderscheppingen / 90 min 2,34
84
Clearances / 90 min 2,56
75
Gewonnen luchtduels / 90 min 3,27
97
Gewonnen duels 58,9%
93
Passnauwkeurigheid 91,7%
92
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Rating 6,53
24

Hoe berekenen we dit?