OrcaScore
10

Aanvaller

Efrain Alvarez

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
697 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,52
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd24
Geboortedatum19 jun 2002
Lengte173 cm
Gewicht73 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€5,4M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 5
Minuten581
Rating7,01
Doelpunten / Assists1 / 3
Schoten (op doel)13 (7)
Passes · nauwkeurigheid448 · 88%
Kansen gecreëerd22
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels16 / 43
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,62 / 1,63
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage8%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes28
Nauwkeurige voorzetten16
Balcontacten583
Balverlies117
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels15
Clearances7
Balveroveringen45
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt8
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten116
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid102 · 84%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,33 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes9
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten140
Balverlies27
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen9
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval67
Techniek64
Tactiek52
Verdediging31
Creativiteit68

Kenmerken

Sterke punten

736

Zwakke punten

5

Nationaal elftal

  • Mexico7 caps · 1 goals · debuut mrt 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 CD Guadalajara – Atlante 4–2 70' 9.5
25 okt 2026 CF Monterrey – CD Guadalajara 0–1 30' 7.2
21 okt 2026 CD Guadalajara – Necaxa 1–0 72' 6.5
18 okt 2026 CD Guadalajara – Tigres UANL 1–1 90' 7.4
11 okt 2026 Atlas FC – CD Guadalajara 1–1 9' 6.6
5 okt 2026 CD Guadalajara – América 2–0 – –
27 sep 2026 CD Guadalajara – Querétaro 0–2 28' 7.0
20 sep 2026 América – CD Guadalajara 2–2 33' 6.2
14 sep 2026 CD Guadalajara – Pumas UNAM 3–0 33' 7.3
6 sep 2026 Atlético San Luis – CD Guadalajara 0–3 29' 6.8
30 aug 2026 CF Pachuca – CD Guadalajara 1–1 51' 6.7
23 aug 2026 CD Guadalajara – Tijuana 5–2 53' 6.7
17 aug 2026 Santos Laguna – CD Guadalajara 0–1 26' 6.5
13 aug 2026 Seattle – CD Guadalajara 1–2 – –
9 aug 2026 CD Guadalajara – Dallas 0–1 45' 7.0

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 8.9M €
  1. Transfer 6.9M €
  2. Transfer 2M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer
  6. LA Galaxy Acad. Naar: Ventura County
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating7,16
Rating laatste wedstrijd9,51 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 7,16 jan 2026 mei 2026 nov 2026 9,5

Laatste 10 wedstrijden

9,5 7,2 6,5 7,4 6,6 7,0 6,2 7,3 6,8 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Liga MX, Apertura CD Guadalajara 14 (5) 581 1 3 7,01
2026 Leagues Cup CD Guadalajara 2 (1) 116 0 0 7,05

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Liga MX, Apertura 2024 · percentiel onder middenvelders (140 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 89 Voltooide passes 67 Passnauwkeurigheid 47 Progressieve balvoeringen 44 Succesvolle dribbels 80 Tackles + onderscheppingen 0 Rating 88

20 wedstrijden · 1.459 min

Efrain Alvarez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,41
89
Voltooide passes / 90 min 39,6
67
Passnauwkeurigheid 82,7%
47
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
44
Succesvolle dribbels / 90 min 1,60
80
Tackles + onderscheppingen / 90 min 0,68
0
Rating 7,20
88

Hoe berekenen we dit?