OrcaScore
14

Middenvelder

Edward Francis

  • Rochdale
  • England
  • 27 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.017 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,27
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,89
Leeftijd27
Geboortedatum11 sep 1999
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€320K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating8,07
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid230 · 96%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen10 / 1
Gewonnen duels14 / 23
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten268
Balverlies19
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels13
Clearances4
Balveroveringen17
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 6
Minuten629
Rating6,62
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid369 · 85%
Kansen gecreëerd10
Tackles / Onderscheppingen5 / 8
Gewonnen duels22 / 52
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 0,87
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten15
Balcontacten478
Balverlies79
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels13
Clearances18
Balveroveringen34
Fouten ondervonden6
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)77,96
Topsnelheid (km/u)35,20
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten118
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid99 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels4 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten115
Balverlies13
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek50
Tactiek42
Verdediging51
Creativiteit49

Nationaal elftal

  • England C1 caps · 0 goals · debuut mrt 2024

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Rochdale – Doncaster Rovers 1–4 90' 7.1
31 okt 2026 Port Vale – Rochdale 4–2 45' 7.0
24 okt 2026 Rochdale – Accrington Stanley 0–5 90' 6.1
20 okt 2026 Rochdale – Grimsby Town 2–2 90' 6.3
17 okt 2026 Crewe Alexandra – Rochdale 3–2 27' 7.1
10 okt 2026 Tranmere – Rochdale 1–1 2' –
6 okt 2026 Huddersfield Town – Rochdale 5–0 90' 7.1
3 okt 2026 Rochdale – Swindon Town 1–0 73' 7.6
26 sep 2026 Fleetwood Town – Rochdale 1–2 26' 6.7
22 sep 2026 Rochdale – Liverpool U21 9–10 90' 10.0
19 sep 2026 Rochdale – Oldham Athletic 2–0 13' 6.8
5 sep 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 60' 5.4
1 sep 2026 Rochdale – Shrewsbury Town 3–0 90' 6.7
29 aug 2026 Colchester United – Rochdale 1–0 11' 6.4
22 aug 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 82' 6.9

Carrière en transfers

9 clubs · 10 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Zonder club Naar: Harrogate
    Transfer
  8. Wolves U21 Naar: Zonder club
    Transfer
  9. Verhuur
  10. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd7,13 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,80 dec 2025 aug 2026 nov 2026 7,1

Laatste 10 wedstrijden

7,1 7,0 6,1 6,3 7,1 7,1 7,6 6,7 10,0 6,8

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Rochdale 13 (6) 629 0 1 6,62
2026 Football League Trophy Rochdale 3 (3) 270 0 2 8,07
2026 EFL Cup Rochdale 2 (1) 118 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 32 Voltooide passes 98 Passnauwkeurigheid 98 Progressieve balvoeringen 66 Succesvolle dribbels 4 Tackles + onderscheppingen 38 Rating 27

7 wedstrijden · 355 min

Edward Francis: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 0,76
32
Voltooide passes / 90 min 51,7
98
Passnauwkeurigheid 89,9%
98
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,77
66
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
4
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,03
38
Rating 6,64
27

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?