OrcaScore
20

Middenvelder

Edvard Tagseth

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
1.995 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,82
Leeftijd25
Geboortedatum23 jan 2001
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,7M
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen28 / 19
Minuten1.717
Rating6,87
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid1.107 · 91%
Kansen gecreëerd22
Tackles / Onderscheppingen37 / 24
Gewonnen duels62 / 130
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,17 / 2,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage25%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes33
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten1.334
Balverlies161
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels51
Clearances25
Balveroveringen76
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt23
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)214,30
Topsnelheid (km/u)34,04
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten117
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid59 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels7 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten82
Balverlies15
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances3
Balveroveringen6
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten161
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid92 · 89%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten120
Balverlies19
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels2
Clearances6
Balveroveringen7
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,54
Topsnelheid (km/u)30,11

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek48
Tactiek47
Verdediging54
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

13

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 Nashville SC – New York Red Bulls 3–2 23' 6.6
29 okt 2026 Nashville SC – Philadelphia Union 0–0 45' 6.1
24 okt 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 23' 6.6
18 okt 2026 San Jose Earthquakes – Nashville SC 1–1 18' 6.8
15 okt 2026 Nashville SC – Sporting Kansas City 4–0 90' 6.7
11 okt 2026 Austin FC – Nashville SC 1–4 14' 6.5
27 sep 2026 Nashville SC – Toronto FC 2–0 86' 7.5
20 sep 2026 Nashville SC – Chicago Fire 3–0 13' 6.6
13 sep 2026 Inter Miami CF – Nashville SC 2–2 18' 6.9
10 sep 2026 Toronto FC – Nashville SC 2–1 74' 6.7
5 sep 2026 NY City – Nashville SC 0–0 89' 6.6
30 aug 2026 Nashville SC – FC Cincinnati 4–0 87' 6.8
23 aug 2026 Nashville SC – Columbus Crew 3–2 28' 6.5
20 aug 2026 New York Red Bulls – Nashville SC 0–1 90' 7.0
16 aug 2026 Nashville SC – Inter Miami CF 4–1 90' 6.7

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating6,82
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden31 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 6,82 feb 2026 aug 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,1 6,6 6,8 6,7 6,5 7,5 6,6 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS Nashville SC 28 (19) 1.717 1 0 6,87
2026 CONCACAF Champions Cup Nashville SC 5 (2) 161 0 0 6,60
2026 Leagues Cup Nashville SC 2 (1) 117 0 1 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder middenvelders (150 spelers)

Vergelijken
50 xA 57 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 68 Passnauwkeurigheid 75 Progressieve balvoeringen 43 Succesvolle dribbels 7 Tackles + onderscheppingen 80 Rating 40

8 wedstrijden · 485 min

Edvard Tagseth: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,13
57
Sleutelpasses / 90 min 1,86
77
Voltooide passes / 90 min 45,1
68
Passnauwkeurigheid 89,3%
75
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,11
43
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
7
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,53
80
Rating 6,83
40

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?