OrcaScore
39

Middenvelder

Edo Kayembe

  • Watford
  • DR Congo
  • 28 jaar
  • 183 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
19
1.278 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,14
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd28
Geboortedatum3 jun 1998
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€4,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 10
Minuten1.006
Rating6,74
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)20 (4)
Passes · nauwkeurigheid428 · 84%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen15 / 10
Gewonnen duels43 / 105
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,12 / 1,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten626
Balverlies132
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels13
Gewonnen grondduels30
Clearances19
Balveroveringen55
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt13
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)123,10
Topsnelheid (km/u)32,21
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten112
Rating6,85
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid84 · 92%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels6 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,04 / 0,04
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten104
Balverlies12
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten160
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid41 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels9 / 20
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten69
Balverlies18
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances1
Balveroveringen7
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,49
Topsnelheid (km/u)29,14

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek54
Tactiek40
Verdediging37
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • DR Congo47 caps · 2 goals · debuut okt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Watford – Lincoln 1–0 90' 7.0
31 okt 2026 Norwich City – Watford 3–2 90' 6.5
24 okt 2026 Wolverhampton – Watford 1–0 90' 6.7
17 okt 2026 Watford – Charlton Athletic 2–0 90' 7.4
13 okt 2026 Cardiff City – Watford 5–1 90' 5.8
10 okt 2026 Watford – Burnley 0–4 90' 7.0
28 sep 2026 Zimbabwe – DR Congo 1–2 23' 6.5
24 sep 2026 DR Congo – Equatorial Guinea 2–0 70' 7.0
18 sep 2026 Bristol City – Watford 1–0 90' 6.8
12 sep 2026 Watford – Stoke City 1–2 90' 6.0
8 sep 2026 Watford – Preston 2–1 90' 8.1
5 sep 2026 West Bromwich Albion – Watford 1–0 45' 6.6
1 sep 2026 Swansea – Watford 2–0 90' 6.6
29 aug 2026 Watford – West Ham United 1–1 9' 6.5
25 aug 2026 Watford – Peterborough United 1–5 90' 6.7

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 5.7M €
  1. Eupen Naar: Watford
    Transfer 4.7M €
  2. Transfer 1M €
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd7,03 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,76 dec 2025 mei 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,7 7,4 5,8 7,0 6,5 7,0 6,8 6,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Championship Watford 14 (10) 1.006 1 1 6,74
2026 FIFA World Cup DR Congo 3 (2) 160 0 0 6,47
2026 EFL Cup Watford 2 (1) 112 0 0 6,85

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (234 spelers)

Vergelijken
50 xA 19 Sleutelpasses 31 Voltooide passes 60 Passnauwkeurigheid 74 Progressieve balvoeringen 45 Succesvolle dribbels 43 Tackles + onderscheppingen 8 Rating 43

44 wedstrijden · 3.202 min

Edo Kayembe: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
19
Sleutelpasses / 90 min 0,87
31
Voltooide passes / 90 min 28,9
60
Passnauwkeurigheid 83,8%
74
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
45
Succesvolle dribbels / 90 min 0,62
43
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,46
8
Rating 6,80
43

Hoe berekenen we dit?