OrcaScore
17

Aanvaller

Dženan Pejčinović

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
570 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,63
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd21
Geboortedatum15 feb 2005
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€27M
Contract tot30 jun 2031

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 4
Minuten360
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)15 (2)
Passes · nauwkeurigheid132 · 67%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels12 / 39
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,90 / 0,31
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten185
Balverlies60
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels5
Clearances5
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)45,35
Topsnelheid (km/u)32,24
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten87
Rating9,50
Doelpunten / Assists3 / 0
Schoten (op doel)7 (3)
Passes · nauwkeurigheid22 · 55%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage43%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten41
Balverlies16
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,53
Topsnelheid (km/u)35,37
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten123
Rating6,25
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid30 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,98 / 0,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten45
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances2
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,81
Topsnelheid (km/u)33,05

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval72
Techniek56
Tactiek47
Verdediging22
Creativiteit50

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
3 nov 2026 Galatasaray – VfB Stuttgart 2–0 16' 6.6
31 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – VfB Stuttgart 2–4 10' 6.5
28 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–1 1' –
23 okt 2026 VfB Stuttgart – Borussia M'gladbach 2–3 55' 6.5
20 okt 2026 VfB Stuttgart – Atlético Madrid 1–1 8' 6.3
17 okt 2026 HSV – VfB Stuttgart 1–0 13' 6.5
14 okt 2026 ŠK Slovan Bratislava – VfB Stuttgart 0–3 71' 5.8
10 okt 2026 SC Paderborn 07 – VfB Stuttgart 0–2 13' 6.3
6 okt 2026 Germany U21 – Georgia U21 2–0 86' 8.9
30 sep 2026 Malta U21 – Germany U21 1–4 64' 7.4
26 sep 2026 Latvia U21 – Germany U21 0–4 90' 7.6
19 sep 2026 VfB Stuttgart – Borussia Dortmund 0–1 26' 6.3
12 sep 2026 TSG Hoffenheim – VfB Stuttgart 2–1 90' 6.6
9 sep 2026 VfB Stuttgart – Viking FK 3–1 28' 6.3
4 sep 2026 VfB Stuttgart – 1. FC Köln 4–1 90' 6.3

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 28.8M €
  1. Transfer 25M €
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer 3.8M €

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 4 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)40
Gemiddelde rating6,76
Rating laatste wedstrijd6,63 nov 2026
Gemiste wedstrijden01 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,76 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,5 6,5 6,3 6,5 5,8 6,3 8,9 7,4 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga VfB Stuttgart 8 (4) 360 0 1 6,40
2026 UEFA Champions League VfB Stuttgart 4 (1) 123 0 0 6,25
2026 DFB Pokal VfB Stuttgart 2 (1) 87 3 0 9,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

2. Bundesliga 2024 · percentiel onder aanvallers (89 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 87 xG 50 Schoten 93 xA 50 Sleutelpasses 20 Succesvolle dribbels 34 Gewonnen luchtduels 64 Rating 46

19 wedstrijden · 734 min

Dženan Pejčinović: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,61
87
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,56
93
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 0,86
20
Succesvolle dribbels / 90 min 0,61
34
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,96
64
Rating 6,82
46

Hoe berekenen we dit?