OrcaScore
11

Middenvelder

Dylan Borczak

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
848 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,32
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd27
Geboortedatum13 jun 1999
Lengte178 cm
Gewicht73 kg
Marktwaarde€47K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten121
Rating6,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid17 · 71%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels9 / 21
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,87
Topsnelheid (km/u)28,14
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten181
Rating6,97
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid65 · 85%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 3
Gewonnen duels8 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten101
Balverlies22
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels6
Clearances3
Balveroveringen12
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 7
Minuten546
Rating6,73
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)16 (5)
Passes · nauwkeurigheid148 · 82%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen14 / 6
Gewonnen duels34 / 80
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd4
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten268
Balverlies69
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels29
Clearances4
Balveroveringen16
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt12
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)14,30
Topsnelheid (km/u)29,37

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval51
Techniek44
Tactiek46
Verdediging46
Creativiteit47

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
18 okt 2026 FC Tulsa – Oakland Roots 2–4 60' 6.4
26 sep 2026 El Paso Locomotive FC – FC Tulsa 1–1 61' 6.5
7 jun 2026 Union Omaha SC – Fort Wayne FC 4–2 29' 6.7
31 mei 2026 Union Omaha SC – FC Naples 2–1 60' 7.0
28 mei 2026 New York Cosmos – Union Omaha SC 1–2 61' 7.1
24 mei 2026 Union Omaha SC – Chattanooga Red Wolves SC 2–0 23' 7.0
18 mei 2026 Union Omaha SC – Louisville City FC 1–5 62' 6.3
14 mei 2026 One Knoxville SC – Union Omaha SC 1–2 57' 6.4
10 mei 2026 Union Omaha SC – Portland Hearts of Pine 2–2 45' 6.3
3 mei 2026 Union Omaha SC – Greenville Triumph SC 2–0 73' 7.2
26 apr 2026 Indy Eleven – Union Omaha SC 1–2 87' 8.3
19 apr 2026 Richmond Kickers – Union Omaha SC 2–1 72' 6.4
15 apr 2026 Colorado Rapids – Union Omaha SC 1–0 29' 6.5
12 apr 2026 Union Omaha SC – Forward Madison FC 1–0 85' 6.8
5 apr 2026 AV Alta FC – Union Omaha SC 1–3 45' 6.5

Carrière en transfers

6 clubs · 13 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Oakland Uni. Naar: Rio Grande Valley
    Gratis transfer
  7. Flint City Naar: Oakland Uni.
    Terug van verhuur
  8. Oakland Uni. Naar: Flint City
    Verhuur
  9. Flint City Naar: Oakland Uni.
    Terug van verhuur
  10. Oakland Uni. Naar: Flint City
    Verhuur
  11. Schoolcraft Naar: Oakland Uni.
    Gratis transfer
  12. Oakland Count Naar: Schoolcraft
    Terug van verhuur
  13. Schoolcraft Naar: Oakland Count
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)19
Gemiddelde rating6,79
Rating laatste wedstrijd6,418 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 6,79 mrt 2026 mei 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,5 6,7 7,0 7,1 7,0 6,3 6,4 6,3 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 USL League One Union Omaha SC 11 (7) 546 0 2 6,73
2026 US Open Cup Union Omaha SC 3 (2) 181 1 0 6,97
2026 USL Championship FC Tulsa 2 (2) 121 0 0 6,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

USL Championship 2024 · percentiel onder middenvelders (208 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 65 Voltooide passes 0 Passnauwkeurigheid 6 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 32 Tackles + onderscheppingen 58 Rating 43

30 wedstrijden · 1.414 min

Dylan Borczak: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,40
65
Voltooide passes / 90 min 11,7
0
Passnauwkeurigheid 72,4%
6
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,51
32
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,67
58
Rating 6,84
43

Hoe berekenen we dit?