OrcaScore
11

Middenvelder

Dwight McNeil

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
405 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,22
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd26
Geboortedatum22 nov 1999
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€23M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 3
Minuten271
Rating6,52
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid68 · 79%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels9 / 34
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies25
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels8
Clearances4
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)37,38
Topsnelheid (km/u)32,11
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten36
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (2)
Passes · nauwkeurigheid17 · 88%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,34 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten23
Balverlies2
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen2
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten98
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid35 · 86%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen8 / 5
Gewonnen duels11 / 20
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten66
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen11
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)12,94
Topsnelheid (km/u)33,72

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek51
Tactiek45
Verdediging37
Creativiteit61

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 Crystal Palace – Liverpool FC – – –
5 nov 2026 Crystal Palace – TSG Hoffenheim – – –
31 okt 2026 Tottenham Hotspur – Crystal Palace 2–0 77' 6.4
28 okt 2026 Fulham – Crystal Palace 0–1 19' 7.3
25 okt 2026 Crystal Palace – Newcastle United 0–2 63' 6.8
22 okt 2026 Beşiktaş JK – Crystal Palace 2–2 61' 6.8
18 okt 2026 Brighton & Hove Albion – Crystal Palace 5–0 45' 6.5
15 okt 2026 Olympique Lyonnais – Crystal Palace 3–2 9' 6.5
11 okt 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 1' –
3 okt 2026 Crystal Palace – Bristol City 0–2 90' 6.7
20 sep 2026 Leeds United – Crystal Palace 0–0 – –
17 sep 2026 Crystal Palace – Lech Poznań 4–0 28' 7.2
12 sep 2026 Crystal Palace – Ipswich Town 2–3 – –
8 sep 2026 Crystal Palace – Middlesbrough 3–0 17' 6.7
28 aug 2026 Crystal Palace – Manchester City 1–4 22' 6.4

Carrière en transfers

4 clubs · 3 transfers · totale transfersom 42.8M €
  1. Transfer 25.8M €
  2. Transfer 17M €
  3. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,68
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,68 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,3 6,8 6,8 6,5 6,5 6,7 7,2 6,7 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Crystal Palace 6 (3) 271 0 0 6,52
2026 UEFA Europa League Crystal Palace 3 (1) 98 0 1 6,83
2026 EFL Cup Crystal Palace 2 (0) 36 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder middenvelders (176 spelers)

Vergelijken
50 xA 98 Sleutelpasses 94 Voltooide passes 34 Passnauwkeurigheid 39 Progressieve balvoeringen 88 Succesvolle dribbels 83 Tackles + onderscheppingen 6 Rating 86

21 wedstrijden · 1.376 min

Dwight McNeil: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,28
98
Sleutelpasses / 90 min 2,42
94
Voltooide passes / 90 min 27,3
34
Passnauwkeurigheid 82,6%
39
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,07
88
Succesvolle dribbels / 90 min 1,57
83
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,24
6
Rating 7,19
86

Hoe berekenen we dit?