OrcaScore
31

Verdediger

Dominik Schmid

Geblesseerd — Knee Injury · Terug: 10 jan 2027
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
1.031 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,17
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,96
Leeftijd28
Geboortedatum10 mrt 1998
Lengte182 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,9M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Knee Injury · Afwezig Sinds 30 okt 2026 · Terug: 10 jan 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,37
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid149 · 83%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 6
Gewonnen duels6 / 17
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,10 / 0,16
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten205
Balverlies39
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)32,51
Topsnelheid (km/u)34,30
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten742
Rating7,16
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid569 · 89%
Kansen gecreëerd17
Tackles / Onderscheppingen10 / 8
Gewonnen duels29 / 60
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 1,43
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten794
Balverlies117
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels18
Clearances30
Balveroveringen34
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)87,11
Topsnelheid (km/u)35,73
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten19
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels2 / 2
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels0
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval45
Techniek48
Tactiek51
Verdediging68
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

15

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 90' 6.7
22 okt 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 90' 6.6
18 okt 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 90' 6.9
15 okt 2026 Red Bull Salzburg – AC Milan 0–4 90' 5.6
10 okt 2026 Grazer AK 1902 – Red Bull Salzburg 0–0 90' 7.0
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 90' 7.4
17 sep 2026 Levski Sofia – Red Bull Salzburg 0–1 90' 6.9
11 sep 2026 SV Ried – Red Bull Salzburg 1–1 90' 7.0
6 sep 2026 SKN St. Pölten – Red Bull Salzburg 0–3 – –
2 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Rapid Wien 5–1 90' 7.2
30 aug 2026 Red Bull Salzburg – FK Austria Wien 4–1 90' 7.1
27 aug 2026 Red Bull Salzburg – Mjällby AIF 3–0 – –
20 aug 2026 Mjällby AIF – Red Bull Salzburg 0–1 – –
16 aug 2026 WSG Tirol – Red Bull Salzburg 0–3 22' 7.1
13 aug 2026 Pafos FC – Red Bull Salzburg 3–3 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 3.9M €
  1. Transfer 3M €
  2. Transfer 900k €
  3. Gratis transfer
  4. FC Wil Naar: Basel
    Terug van verhuur
  5. Basel Naar: FC Wil
    Verhuur
  6. Lausanne Naar: Basel
    Terug van verhuur
  7. Basel Naar: Lausanne
    Verhuur
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating7,11
Rating laatste wedstrijd6,725 okt 2026
Gemiste wedstrijden11 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,11 dec 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,6 6,9 5,6 7,0 7,4 6,9 7,0 7,2 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg 9 (8) 742 0 2 7,16
2026 UEFA Europa League Red Bull Salzburg 3 (3) 270 0 0 6,37
2026 ÖFB Cup Red Bull Salzburg 1 (0) 19 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Europa League 2025 · percentiel onder verdedigers (195 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 82 Onderscheppingen 99 Clearances 52 Gewonnen luchtduels 43 Gewonnen duels 90 Passnauwkeurigheid 8 Progressieve balvoeringen 60 Rating 46

7 wedstrijden · 603 min

Dominik Schmid: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 2,39
82
Onderscheppingen / 90 min 2,54
99
Clearances / 90 min 3,88
52
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,19
43
Gewonnen duels 67,3%
90
Passnauwkeurigheid 76,8%
8
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,30
60
Rating 6,79
46

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?