OrcaScore
4

Middenvelder

Dominic Ball

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.086 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,08
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,90
Leeftijd31
Geboortedatum2 aug 1995
Lengte184 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€240K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten56
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid23 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels4 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten36
Balverlies8
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels2
Clearances3
Balveroveringen5
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 10
Minuten876
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid395 · 83%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen19 / 10
Gewonnen duels50 / 83
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,71 / 0,36
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes14
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten515
Balverlies86
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels19
Gewonnen grondduels31
Clearances16
Balveroveringen61
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)100,29
Topsnelheid (km/u)34,96
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten154
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid55 · 78%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels10 / 16
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten76
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels8
Clearances5
Balveroveringen9
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval45
Techniek42
Tactiek44
Verdediging55
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
17 okt 2026 Barnsley – Cambridge United 1–2 66' 7.0
10 okt 2026 Cambridge United – Blackpool 1–0 90' 8.1
6 okt 2026 Cambridge United – Northampton Town 2–1 28' 7.2
26 sep 2026 Cambridge United – AFC Wimbledon 1–1 90' 7.0
22 sep 2026 Gillingham – Cambridge United 1–4 28' 6.6
19 sep 2026 Oxford United – Cambridge United 1–1 90' 6.7
12 sep 2026 Cambridge United – Reading 2–1 90' 7.4
5 sep 2026 Burton Albion – Cambridge United 2–2 90' 6.5
1 sep 2026 Bradford City – Cambridge United 1–2 90' 6.7
29 aug 2026 Cambridge United – Huddersfield 1–2 90' 6.2
25 aug 2026 Cambridge United – Millwall 0–1 64' 6.7
22 aug 2026 Bromley – Cambridge United 1–1 90' 7.1
15 aug 2026 Cambridge United – Wigan Athletic 3–2 90' 6.8
8 aug 2026 Cambridge United – Barnet 2–1 90' 6.6
4 aug 2026 Norwich City – Cambridge United 0–0 – –

Carrière en transfers

9 clubs · 14 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Leyton Orient
    Transfer
  3. Ipswich Naar: Zonder club
    Transfer
  4. QPR Naar: Ipswich
    Gratis transfer
  5. Rotherham Naar: QPR
    Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Transfer Niet bekendgemaakt
  13. Verhuur
  14. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 8 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,91
Rating laatste wedstrijd7,017 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,91 dec 2025 apr 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 8,1 7,2 7,0 6,6 6,7 7,4 6,5 6,7 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Cambridge United 10 (10) 876 0 1 6,95
2026 EFL Cup Cambridge United 2 (2) 154 0 0 6,65
2026 Football League Trophy Cambridge United 2 (0) 56 0 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 13 Sleutelpasses 8 Voltooide passes 81 Passnauwkeurigheid 79 Progressieve balvoeringen 28 Succesvolle dribbels 55 Tackles + onderscheppingen 64 Rating 41

7 wedstrijden · 630 min

Dominic Ball: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
13
Sleutelpasses / 90 min 0,29
8
Voltooide passes / 90 min 34,7
81
Passnauwkeurigheid 82,9%
79
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,57
28
Succesvolle dribbels / 90 min 0,57
55
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,71
64
Rating 6,80
41

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?