OrcaScore
10

Middenvelder

Dimitar Mitrovski

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
18
1.198 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,38
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd27
Geboortedatum28 jan 1999
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,2M
Contract tot31 mei 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten963
Rating7,20
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)29 (10)
Passes · nauwkeurigheid278 · 82%
Kansen gecreëerd24
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels91 / 178
Succesvolle dribbels15
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage10%
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten3
Gewonnen luchtduels5
Clearances6
Balveroveringen39
Fouten ondervonden24
Fouten gemaakt19
Buitenspel3
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten188
Rating6,47
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid41 · 78%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen3 / 6
Gewonnen duels7 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,21 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten71
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen12
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,95
Topsnelheid (km/u)32,62
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten47
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid5 · 80%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels5 / 9
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten14
Balverlies2
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek58
Tactiek40
Verdediging38
Creativiteit51

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 NK Maribor – NK Olimpija Ljubljana 0–1 – –
28 okt 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Celje 1–1 74' 7.0
16 okt 2026 NK Aluminij Kidričevo – NK Olimpija Ljubljana 0–1 73' 6.5
10 okt 2026 NK Olimpija Ljubljana – Mura 3–3 33' 6.5
6 okt 2026 Switzerland – North Macedonia 3–0 82' 6.4
3 okt 2026 North Macedonia – Scotland 0–2 – –
29 sep 2026 Slovenia – North Macedonia 2–0 61' 6.4
26 sep 2026 North Macedonia – Switzerland 0–3 45' 6.6
20 sep 2026 NK Bravo – NK Olimpija Ljubljana 2–1 90' 8.1
12 sep 2026 FC Koper – NK Olimpija Ljubljana 1–3 84' 8.0
5 sep 2026 NK Olimpija Ljubljana – Brinje Grosuplje 3–0 66' 7.7
29 aug 2026 Kalcer Radomlje – NK Olimpija Ljubljana 0–0 73' 7.1
21 aug 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Nafta Lendava 1903 1–0 62' 7.0
15 aug 2026 NK Olimpija Ljubljana – NK Maribor 1–1 90' 7.2
8 aug 2026 NK Celje – NK Olimpija Ljubljana 1–0 77' 6.9

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 1M €
  1. Transfer 1M €
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Zonder club Naar: AP Brera Strumica
    Gratis transfer
  4. Sporting B Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating7,12
Rating laatste wedstrijd7,028 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,12 nov 2025 mei 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,5 6,5 6,4 6,4 6,6 8,1 8,0 7,7 7,1

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 PrvaLiga NK Olimpija Ljubljana 13 (12) 963 3 2 7,20
2026 UEFA Nations League North Macedonia 3 (2) 188 0 0 6,47
2026 World Cup Qual. UEFA North Macedonia 2 (0) 47 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

HNL 2024 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 50 Passnauwkeurigheid 56 Progressieve balvoeringen 35 Succesvolle dribbels 95 Tackles + onderscheppingen 61 Rating 96

28 wedstrijden · 2.110 min

Dimitar Mitrovski: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,88
96
Voltooide passes / 90 min 23,8
50
Passnauwkeurigheid 77,1%
56
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
35
Succesvolle dribbels / 90 min 2,00
95
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,86
61
Rating 7,20
96

Hoe berekenen we dit?