OrcaScore
21

Middenvelder

Diego Pituca

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
25
1.072 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,08
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd34
Geboortedatum15 aug 1992
Lengte175 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€580K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 1
Minuten142
Rating6,67
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid113 · 88%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels7 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,10 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten148
Balverlies24
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels7
Clearances4
Balveroveringen10
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,52
Topsnelheid (km/u)34,97
Wedstrijden / Basisplaatsen17 / 6
Minuten774
Rating6,76
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (0)
Passes · nauwkeurigheid574 · 83%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen16 / 7
Gewonnen duels40 / 73
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes19
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten681
Balverlies111
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels31
Clearances12
Balveroveringen69
Fouten ondervonden15
Fouten gemaakt9
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,89
Topsnelheid (km/u)32,02
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten156
Rating7,50
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid160 · 89%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage50%
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Gewonnen luchtduels3
Clearances4
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek51
Tactiek39
Verdediging46
Creativiteit47

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 V-Varen Nagasaki – Tokyo Verdy 1–2 – –
25 okt 2026 Urawa Red Diamonds – V-Varen Nagasaki 1–0 – –
21 okt 2026 V-Varen Nagasaki – Sanfrecce Hiroshima 4–0 – –
17 okt 2026 Kashima Antlers – V-Varen Nagasaki 2–0 – –
11 okt 2026 JEF United Chiba – V-Varen Nagasaki 1–1 – –
7 okt 2026 Shimizu S-Pulse – V-Varen Nagasaki 2–1 60' 6.6
29 sep 2026 Gainare Tottori – V-Varen Nagasaki 2–0 60' 6.7
19 sep 2026 V-Varen Nagasaki – Cerezo Osaka 1–1 32' 6.9
12 sep 2026 V-Varen Nagasaki – Nagoya Grampus 2–0 11' 6.6
9 sep 2026 Kochi United SC – V-Varen Nagasaki 0–1 90' 8.3
6 sep 2026 Vissel Kobe – V-Varen Nagasaki 3–1 – –
2 sep 2026 V-Varen Nagasaki – Gamba Osaka 2–2 24' 6.5
29 aug 2026 V-Varen Nagasaki – FC Tokyo 0–3 20' 6.9
26 aug 2026 V-Varen Nagasaki – Ehime FC 3–2 – –
21 aug 2026 Kashiwa Reysol – V-Varen Nagasaki 4–2 45' 6.5

Carrière en transfers

7 clubs · 10 transfers · totale transfersom 1.3M €
  1. Gratis transfer
  2. Kashima Naar: Santos
    Gratis transfer
  3. Santos Naar: Kashima
    Transfer 1.3M €
  4. Transfer
  5. Gratis transfer
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Guaçuano-SP Naar: Matonense
    Gratis transfer
  9. Brasilis Naar: Guaçuano-SP
    Gratis transfer
  10. Itapirense U20 Naar: Brasilis
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 17 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd6,67 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,80 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 6,7 6,9 6,6 8,3 6,5 6,9 6,5 6,6 6,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 J1 League V-Varen Nagasaki 17 (6) 774 0 0 6,77
2026 J. League Cup V-Varen Nagasaki 2 (2) 156 1 0 7,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

J1 League 2026 · percentiel onder middenvelders (153 spelers)

Vergelijken
50 xA 49 Sleutelpasses 45 Voltooide passes 98 Passnauwkeurigheid 76 Progressieve balvoeringen 15 Succesvolle dribbels 2 Tackles + onderscheppingen 62 Rating 51

18 wedstrijden · 806 min

Diego Pituca: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
49
Sleutelpasses / 90 min 1,01
45
Voltooide passes / 90 min 55,7
98
Passnauwkeurigheid 83,7%
76
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,34
15
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
2
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,79
62
Rating 6,77
51

Hoe berekenen we dit?