OrcaScore
5

Middenvelder

Diego Fumaça

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
27
1.918 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,14
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,86
Leeftijd32
Geboortedatum2 apr 1994
Lengte176 cm
Gewicht75 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€105K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen16 / 12
Minuten989
Rating6,84
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 8
Minuten749
Rating6,89
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)6 (1)
Passes · nauwkeurigheid387 · 79%
Kansen gecreëerd14
Tackles / Onderscheppingen16 / 3
Gewonnen duels43 / 83
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes31
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten488
Balverlies98
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels8
Gewonnen grondduels35
Clearances11
Balveroveringen41
Fouten ondervonden17
Fouten gemaakt19
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek51
Tactiek38
Verdediging43
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

7

Zwakke punten

18

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
27 sep 2026 Uberlândia EC – Mirassol 0–4 – –
13 sep 2026 Uberlândia EC – ASA 1–1 87' –
6 sep 2026 ASA – Uberlândia EC 0–2 90' 6.5
30 aug 2026 ABC – Uberlândia EC 1–1 90' 6.8
22 aug 2026 Uberlândia EC – ABC 1–0 90' 6.8
15 aug 2026 CSA – Uberlândia EC 0–2 90' 7.1
8 aug 2026 Uberlândia EC – CSA 1–0 76' 6.8
25 jul 2026 Portuguesa – Uberlândia EC 1–0 90' 6.7
18 jul 2026 Uberlândia EC – Portuguesa 2–0 90' 7.1
12 jul 2026 Uberlândia EC – Serra Branca EC 2–2 90' 7.0
4 jul 2026 Serra Branca EC – Uberlândia EC 0–1 90' 7.0
27 jun 2026 Uberlândia EC – Rio Branco-ES 2–2 45' 6.8
21 jun 2026 Rio Branco-ES – Uberlândia EC 0–2 61' 6.6
12 mrt 2026 Maringá FC – Uberlândia EC 3–2 90' –
1 mrt 2026 North EC – Uberlândia EC 4–3 90' 6.3

Carrière en transfers

14 clubs · 23 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Gratis transfer
  15. Gratis transfer
  16. Gratis transfer
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. Transfer Niet bekendgemaakt
  19. Transfer Niet bekendgemaakt
  20. Transfer Niet bekendgemaakt
  21. Valeriodoce-MG Naar: Patrocinense
    Transfer Niet bekendgemaakt
  22. Araxá Naar: Valeriodoce-MG
    Transfer Niet bekendgemaakt
  23. Figueirense-MG Naar: Araxá
    Transfer Niet bekendgemaakt

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série D Uberlândia EC 16 (12) 989 0 – 6,84
2026 Mineiro, Módulo I Uberlândia EC 9 (8) 749 0 3 6,89
2026 Copa do Brasil Uberlândia EC 2 (2) 180 0 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série C 2024 · percentiel onder middenvelders (195 spelers)

Vergelijken
50 xA 32 Sleutelpasses 57 Voltooide passes 97 Passnauwkeurigheid 69 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 45 Tackles + onderscheppingen 61 Rating 56

20 wedstrijden · 1.655 min

Diego Fumaça: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,03
32
Sleutelpasses / 90 min 0,87
57
Voltooide passes / 90 min 46,4
97
Passnauwkeurigheid 83,0%
69
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,25
45
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,52
61
Rating 6,83
56

Hoe berekenen we dit?