OrcaScore
13

Verdediger

Destiny Udogie

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
8
384 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd23
Geboortedatum28 nov 2002
Lengte186 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€24M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Physical Discomfort · Dag tot dag Sinds 19 okt 2026 · Beëindigd: 31 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 2
Minuten179
Rating6,78
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid91 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 4
Gewonnen duels12 / 24
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,29
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten146
Balverlies26
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels6
Clearances5
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)20,37
Topsnelheid (km/u)33,85
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten122
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid58 · 88%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels9 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten89
Balverlies18
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen10
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt1
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten83
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid27 · 81%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten53
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval37
Techniek34
Tactiek38
Verdediging58
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Italy12 caps · 0 goals · debuut okt 2023

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Tottenham Hotspur – Crystal Palace 2–0 13' 6.5
10 okt 2026 Manchester United – Tottenham Hotspur 1–1 74' 7.3
19 sep 2026 Tottenham Hotspur – Aston Villa 2–3 – –
15 sep 2026 Liverpool FC – Tottenham Hotspur 3–1 57' 6.5
5 sep 2026 Nottingham Forest – Tottenham Hotspur 0–0 61' 6.8
29 aug 2026 Tottenham Hotspur – Newcastle United 0–2 22' 6.6
26 aug 2026 Tottenham Hotspur – Charlton Athletic 5–1 65' 7.3
22 aug 2026 Brentford – Tottenham Hotspur 3–0 9' 6.7
24 mei 2026 Tottenham Hotspur – Everton 1–0 89' 7.2
19 mei 2026 Chelsea – Tottenham Hotspur 2–1 68' 5.9
11 mei 2026 Tottenham Hotspur – Leeds United 1–1 85' 6.7
3 mei 2026 Aston Villa – Tottenham Hotspur 1–2 90' 6.4
18 apr 2026 Tottenham Hotspur – Brighton & Hove Albion 2–2 76' 6.4
12 apr 2026 Sunderland – Tottenham Hotspur 1–0 90' 6.5
22 mrt 2026 Tottenham Hotspur – Nottingham Forest 0–3 45' 6.1

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers · totale transfersom 5.2M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Verona Naar: Udinese
    Transfer 5.2M €
  4. Udinese Naar: Verona
    Terug van verhuur
  5. Verona Naar: Udinese
    Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)26
Gemiddelde rating6,62
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden113 blessures geregistreerd
5 6 7 8 6,62 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 7,3 6,5 6,8 6,6 7,3 6,7 7,2 5,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Premier League Tottenham Hotspur 5 (2) 179 0 0 6,78
2026 EFL Cup Tottenham Hotspur 2 (2) 122 0 0 6,90
2026 World Cup Qual. UEFA Italy 1 (1) 83 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder verdedigers (189 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 92 Onderscheppingen 85 Clearances 2 Gewonnen luchtduels 1 Gewonnen duels 95 Passnauwkeurigheid 73 Progressieve balvoeringen 96 Rating 74

7 wedstrijden · 318 min

Destiny Udogie: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 3,11
92
Onderscheppingen / 90 min 1,70
85
Clearances / 90 min 0,85
2
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
1
Gewonnen duels 67,9%
95
Passnauwkeurigheid 90,6%
73
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,70
96
Rating 6,90
74

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?