OrcaScore
12

Middenvelder

Denzel Hall

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
1.389 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,06
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd25
Geboortedatum22 mei 2001
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€485K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen14 / 14
Minuten1.243
Rating6,73
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)8 (2)
Passes · nauwkeurigheid486 · 76%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen25 / 23
Gewonnen duels67 / 121
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,57 / 0,62
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes27
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten745
Balverlies154
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels29
Gewonnen grondduels38
Clearances64
Balveroveringen39
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)133,31
Topsnelheid (km/u)35,95
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 0
Minuten70
Rating6,50
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid30 · 87%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels1 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten43
Balverlies6
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances2
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten76
Rating6,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid20 · 70%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels2 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten39
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances4
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval42
Techniek44
Tactiek51
Verdediging61
Creativiteit41

Kenmerken

Sterke punten

1525

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Swindon Town – Rotherham United 2–1 90' 7.3
24 okt 2026 Rotherham United – Shrewsbury 3–3 90' 6.2
20 okt 2026 Rotherham United – Newport County 2–2 73' 6.2
17 okt 2026 Fleetwood – Rotherham United 2–0 90' 6.6
10 okt 2026 Rotherham United – Gillingham 1–4 90' 6.8
6 okt 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 16' 6.2
3 okt 2026 Exeter City – Rotherham United 1–0 90' 6.8
26 sep 2026 Rotherham United – Crewe Alexandra 1–1 90' 6.6
22 sep 2026 York City – Rotherham United 5–6 54' 6.8
19 sep 2026 Northampton Town – Rotherham United 0–1 90' 7.3
12 sep 2026 Rotherham United – Salford City 3–3 90' 6.5
5 sep 2026 Bristol Rovers – Rotherham United 1–0 90' 7.1
1 sep 2026 Tranmere Rovers – Rotherham United 2–2 90' 6.6
29 aug 2026 Rotherham United – Chesterfield 2–1 90' 6.9
22 aug 2026 Rotherham United – York City 1–1 90' 6.3

Carrière en transfers

5 clubs · 5 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer 300k €
  3. ADO Naar: Feyenoord
    Terug van verhuur
  4. Feyenoord Naar: ADO
    Verhuur
  5. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)33
Gemiddelde rating6,66
Rating laatste wedstrijd7,331 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,66 nov 2025 aug 2026 okt 2026 7,3

Laatste 10 wedstrijden

7,3 6,2 6,2 6,6 6,8 6,2 6,8 6,6 6,8 7,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Rotherham United 14 (14) 1.243 1 0 6,73
2026 EFL Cup Rotherham United 1 (1) 76 0 0 6,00
2026 Football League Trophy Rotherham United 2 (0) 70 0 0 6,50

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder verdedigers (101 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 76 Onderscheppingen 89 Clearances 17 Gewonnen luchtduels 24 Gewonnen duels 35 Passnauwkeurigheid 51 Progressieve balvoeringen 66 Rating 41

8 wedstrijden · 720 min

Denzel Hall: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,88
76
Onderscheppingen / 90 min 1,75
89
Clearances / 90 min 3,13
17
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,88
24
Gewonnen duels 54,4%
35
Passnauwkeurigheid 76,3%
51
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,88
66
Rating 6,76
41

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?