OrcaScore
3

Verdediger

Denis Vavro

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
450 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd30
Geboortedatum10 apr 1996
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,8M
Contract tot30 jun 2028

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Schorsing red_card_suspension · Ontbreekt Beëindigd: 10 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten162
Rating7,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid131 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 1
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten166
Balverlies26
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels7
Gewonnen grondduels3
Clearances24
Balveroveringen4
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)10,46
Topsnelheid (km/u)27,96
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten108
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid93 · 92%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels7 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,02 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten109
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels1
Clearances9
Balveroveringen3
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)11,23
Topsnelheid (km/u)30,72
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid129 · 92%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 3
Gewonnen duels9 / 12
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten154
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels3
Clearances14
Balveroveringen12
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)19,00
Topsnelheid (km/u)32,15

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval40
Techniek51
Tactiek83
Verdediging78
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

1625

Nationaal elftal

  • Slovakia35 caps · 2 goals · debuut jan 2017

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 Lillestrøm SK – FC Viktoria Plzeň – – –
1 nov 2026 Baník Ostrava – FC Viktoria Plzeň 0–4 12' 6.8
28 okt 2026 Vysočina Jihlava – FC Viktoria Plzeň 1–6 – –
25 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – FK Pardubice 1–2 – –
22 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – Levski Sofia 1–2 90' 6.8
18 okt 2026 FK Jablonec – FC Viktoria Plzeň 2–3 – –
15 okt 2026 Ferencváros TC – FC Viktoria Plzeň 2–1 – –
10 okt 2026 FC Viktoria Plzeň – Mladá Boleslav 3–0 – –
6 okt 2026 Moldova – Slovakia 0–4 – –
2 okt 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 90' 7.4
29 sep 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 – –
26 sep 2026 Slovakia – Moldova 2–0 18' 6.6
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 – –
17 sep 2026 FC Viktoria Plzeň – Royale Union Saint-Gilloise 0–3 90' 6.7
9 sep 2026 FC Hradec Králové – FC Viktoria Plzeň 0–0 90' 7.2

Carrière en transfers

7 clubs · 12 transfers · totale transfersom 18.9M €
  1. Transfer 500k €
  2. Transfer 2M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 4.5M €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Huesca Naar: Lazio
    Terug van verhuur
  9. Lazio Naar: Huesca
    Verhuur
  10. Transfer 10.5M €
  11. Transfer 1.4M €
  12. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)25
Gemiddelde rating6,92
Rating laatste wedstrijd6,81 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,92 dec 2025 apr 2026 nov 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 6,8 7,4 6,6 6,7 7,2 7,6 7,9 7,6 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Europa League FC Viktoria Plzeň 2 (2) 180 0 0 6,75
2026 Czech First League FC Viktoria Plzeň 3 (2) 162 0 0 7,20
2026 UEFA Nations League Slovakia 2 (1) 108 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Bundesliga 2024 · percentiel onder verdedigers (124 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 6 Onderscheppingen 67 Clearances 97 Gewonnen luchtduels 84 Gewonnen duels 95 Passnauwkeurigheid 65 Progressieve balvoeringen 46 Rating 95

29 wedstrijden · 2.462 min

Denis Vavro: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,77
6
Onderscheppingen / 90 min 1,35
67
Clearances / 90 min 8,52
97
Gewonnen luchtduels / 90 min 2,96
84
Gewonnen duels 65,7%
95
Passnauwkeurigheid 87,6%
65
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Rating 7,19
95

Hoe berekenen we dit?