OrcaScore
35

Verdediger

Denis Portanova

  • Savoia 1908
  • Italy
  • 25 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
970 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,09
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,78
Leeftijd25
Geboortedatum20 jun 2001
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€135K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten745
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid288 · 78%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen27 / 16
Gewonnen duels55 / 101
Succesvolle dribbels7
Gele kaarten / Rode kaarten5 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,35 / 0,46
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes22
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten457
Balverlies98
Bal afgepakt12
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels45
Clearances27
Balveroveringen39
Fouten ondervonden11
Fouten gemaakt18
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)64,22
Topsnelheid (km/u)36,09
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten225
Rating7,30
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid73 · 74%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels42 / 55
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels4
Clearances9
Balveroveringen35
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Clean sheets0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval39
Techniek50
Tactiek40
Verdediging50
Creativiteit45

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 US Salernitana 1919 – Savoia 1908 1–1 90' 7.0
27 okt 2026 Savoia 1908 – Sorrento 2–0 82' 8.0
24 okt 2026 Savoia 1908 – Cosenza 1–1 15' 7.0
18 okt 2026 Audace Cerignola – Savoia 1908 4–0 – –
3 okt 2026 Monopoli – Savoia 1908 0–0 45' 6.4
26 sep 2026 Cavese – Savoia 1908 4–2 90' 6.2
19 sep 2026 Savoia 1908 – Casarano 1–1 90' 6.8
15 sep 2026 Foggia – Savoia 1908 0–0 83' 7.3
12 sep 2026 Savoia 1908 – FC Crotone 1–1 90' 6.6
6 sep 2026 Team Altamura – Savoia 1908 0–2 90' 6.5
2 sep 2026 Catania – Savoia 1908 0–3 50' 7.6
29 aug 2026 Savoia 1908 – Casertana 1–2 62' 6.5
23 aug 2026 AZ Picerno – Savoia 1908 3–2 90' 6.0
14 aug 2026 Casertana – Savoia 1908 1–2 90' 6.3
26 apr 2026 AZ Picerno – Sorrento 0–0 82' 6.7

Carrière en transfers

6 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Gratis transfer
  3. Gubbio Naar: Entella
    Gratis transfer
  4. Gratis transfer
  5. Zonder club Naar: Pistoiese
    Transfer
  6. Torino U20 Naar: Zonder club
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,58
Rating laatste wedstrijd7,01 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,58 dec 2025 apr 2026 nov 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 8,0 7,0 6,4 6,2 6,8 7,3 6,6 6,5 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Serie C, Girone C Savoia 1908 10 (9) 745 0 1 6,63
2026 Coppa Italia Serie C Savoia 1908 3 (2) 225 0 0 7,30

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Serie C, Girone C 2026 · percentiel onder verdedigers (79 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 22 Onderscheppingen 35 Clearances 39 Gewonnen luchtduels 27 Gewonnen duels 34 Passnauwkeurigheid 21 Progressieve balvoeringen 38 Rating 35

7 wedstrijden · 598 min

Denis Portanova: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 0,00
22
Onderscheppingen / 90 min 1,35
35
Clearances / 90 min 3,76
39
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,35
27
Gewonnen duels 53,2%
34
Passnauwkeurigheid 79,4%
21
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
38
Rating 6,54
35

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?