OrcaScore
16

Doelman

David von Ballmoos

  • FC Lugano
  • Switzerland
  • 31 jaar
  • 192 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
1.215 min
Reddingen
46
Tegendoelpunten
13
Gemiddelde beoordeling
7,26
Leeftijd31
Geboortedatum30 dec 1994
Lengte192 cm
Gewicht88 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€550K
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Leg Injury · Twijfelachtig Beëindigd: 10 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten945
Rating7,38
Reddingen / Tegendoelpunten36 / 9
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid362 · 72%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels2 / 3
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes59
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten465
Balverlies104
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels0
Clearances9
Balveroveringen100
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien23
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,80
Reddingen / Tegendoelpunten10 / 4
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid102 · 75%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 1
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten130
Balverlies27
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels0
Clearances5
Balveroveringen17
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien4

Eigenschappen

Positie: G

lijn: G gemiddelde
Aanval0
Techniek0
Tactiek54
Verdediging0
Creativiteit0

Kenmerken

Sterke punten

202311

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 nov 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris 3–0 90' 6.7
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 90' 7.1
25 okt 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 90' 7.6
22 okt 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 90' 7.3
15 okt 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 90' 6.4
10 okt 2026 FC Lugano – Luzern 4–0 90' 7.9
20 sep 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 90' 7.7
12 sep 2026 FC Lugano – Young Boys 2–2 45' 6.4
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 90' 6.9
3 sep 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 90' 7.9
30 aug 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 90' 7.7
27 aug 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 90' 7.9
20 aug 2026 FC Lugano – Maccabi Tel Aviv 2–1 90' 6.4
13 aug 2026 NSÍ Runavík – FC Lugano 2–2 90' 6.0

Carrière en transfers

4 clubs · 6 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating7,21
Rating laatste wedstrijd6,75 nov 2026
Gemiste wedstrijden73 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,21 mrt 2026 aug 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,1 7,6 7,3 6,4 7,9 7,7 6,4 6,9 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Lugano 11 (11) 945 0 2 7,38
2026 UEFA Conference League FC Lugano 3 (3) 270 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder keepers (17 spelers)

Vergelijken
50 Reddingen 56 Reddingspercentage 44 Voorkomen doelpunten 50 Clean sheet-percentage 15 Passnauwkeurigheid 44 Nauwkeurige lange passes 50 Rating 32

17 wedstrijden · 1.530 min

David von Ballmoos: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Reddingen / 90 min 3,47
56
Reddingspercentage 67,8%
44
Voorkomen doelpunten / 90 min 0,00
50
Clean sheet-percentage 5,9%
15
Passnauwkeurigheid 65,3%
44
Nauwkeurige lange passes / 90 min 6,41
50
Rating 6,96
32

Hoe berekenen we dit?