OrcaScore
13

Aanvaller

David Strelec

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
9
350 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,26
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd25
Geboortedatum4 apr 2001
Lengte185 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€7,7M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 17 okt 2026
  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 16 okt 2026 · Beëindigd: 1 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 0
Minuten24
Rating6,55
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid2 · 100%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 2
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten4
Balverlies1
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)2,86
Topsnelheid (km/u)29,55
Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 3
Minuten248
Rating6,85
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)5 (3)
Passes · nauwkeurigheid40 · 63%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels9 / 22
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,76 / 0,27
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten82
Balverlies33
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances1
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt3
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)27,55
Topsnelheid (km/u)32,16
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten78
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid7 · 100%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels3 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,18 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten17
Balverlies3
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen3
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval64
Techniek53
Tactiek50
Verdediging31
Creativiteit46

Kenmerken

Zwakke punten

1415

Nationaal elftal

  • Slovakia43 caps · 11 goals · debuut mrt 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Middlesbrough – Charlton 3–0 12' 6.6
6 okt 2026 Moldova – Slovakia 0–4 81' 7.4
2 okt 2026 Faroe Islands – Slovakia 1–1 20' 6.6
29 sep 2026 Slovakia – Kazakhstan 2–1 75' 6.6
26 sep 2026 Slovakia – Moldova 2–0 72' 6.8
19 sep 2026 Birmingham – Middlesbrough 2–2 – –
15 sep 2026 Middlesbrough – Millwall 2–2 9' 6.5
12 sep 2026 Middlesbrough – Norwich City 4–3 – –
8 sep 2026 Crystal Palace – Middlesbrough 3–0 67' 6.8
5 sep 2026 Queens Park Rangers – Middlesbrough 0–1 – –
2 sep 2026 Burnley – Middlesbrough 1–1 3' –
29 aug 2026 Middlesbrough – West Bromwich Albion 3–1 – –
25 aug 2026 Doncaster Rovers – Middlesbrough 1–3 11' 6.5
18 jul 2026 Celtic – Middlesbrough 1–1 – –
1 jun 2026 Slovakia – Malta 2–1 – –

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 10.5M €
  1. Transfer 7.5M €
  2. Spezia Naar: Slovan
    Transfer 700k €
  3. Slovan Naar: Spezia
    Terug van verhuur
  4. Spezia Naar: Slovan
    Verhuur
  5. Reggina Naar: Spezia
    Terug van verhuur
  6. Spezia Naar: Reggina
    Verhuur
  7. Slovan Naar: Spezia
    Transfer 2.3M €
  8. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)37
Gemiddelde rating6,67
Rating laatste wedstrijd6,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden103 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,67 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,4 6,6 6,6 6,8 6,5 6,8 6,5 6,0 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 UEFA Nations League Slovakia 4 (3) 248 1 0 6,85
2026 EFL Cup Middlesbrough 2 (1) 78 0 0 6,65
2026 Championship Middlesbrough 3 (0) 24 0 0 6,55

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder aanvallers (56 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 99 xG 50 Schoten 83 xA 50 Sleutelpasses 72 Succesvolle dribbels 44 Gewonnen luchtduels 24 Rating 99

29 wedstrijden · 2.048 min

David Strelec: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,88
99
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,12
83
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,36
72
Succesvolle dribbels / 90 min 0,62
44
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,23
24
Rating 7,39
99

Hoe berekenen we dit?