OrcaScore
16

Middenvelder

David Moses

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
505 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,18
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,02
Leeftijd22
Geboortedatum20 jan 2004
Lengte171 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€10,6M
Contract tot30 jun 2029

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Unknown · Ontbreekt Beëindigd: 9 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 2
Minuten325
Rating7,03
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)4 (0)
Passes · nauwkeurigheid159 · 91%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen10 / 5
Gewonnen duels22 / 40
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,84
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten237
Balverlies37
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels20
Clearances8
Balveroveringen17
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)28,33
Topsnelheid (km/u)33,09
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid81 · 84%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen7 / 3
Gewonnen duels14 / 31
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists– / 0,34
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten121
Balverlies23
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels13
Clearances2
Balveroveringen7
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)23,15
Topsnelheid (km/u)31,68

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval47
Techniek45
Tactiek51
Verdediging55
Creativiteit51

Kenmerken

Sterke punten

159

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
4 nov 2026 SK Slavia Praha – Arsenal – – –
31 okt 2026 FK Jablonec – SK Slavia Praha 0–5 72' 6.8
27 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Zbrojovka Brno 4–0 – –
24 okt 2026 SK Slavia Praha – Mladá Boleslav 1–1 45' 7.3
20 okt 2026 Fenerbahçe – SK Slavia Praha 2–2 90' 6.7
17 okt 2026 SK Slavia Praha – FC Hradec Králové 0–0 20' 6.8
13 okt 2026 Sabah FK – SK Slavia Praha 2–0 90' 7.3
9 okt 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 80' 7.5
20 sep 2026 SK Slavia Praha – FC Viktoria Plzeň 2–1 15' 6.6
30 aug 2026 AC Sparta Praha – SK Slavia Praha 0–3 45' 7.5
16 aug 2026 FC Slovan Liberec – SK Slavia Praha 1–1 26' 6.7
9 aug 2026 SK Slavia Praha – FK Pardubice 2–1 22' 7.0
18 jul 2026 Olympique Lyonnais – SK Slavia Praha 0–2 – –
12 jul 2026 SK Slavia Praha – MFK Ružomberok 3–0 – –
13 mei 2026 SK Slavia Praha – FK Jablonec 5–1 67' 6.4

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)27
Gemiddelde rating6,94
Rating laatste wedstrijd6,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden42 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,94 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,8

Laatste 10 wedstrijden

6,8 7,3 6,7 6,8 7,3 7,5 6,6 7,5 6,7 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League SK Slavia Praha 8 (2) 325 0 1 7,03
2026 UEFA Champions League SK Slavia Praha 2 (2) 180 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 16 Sleutelpasses 24 Voltooide passes 2 Passnauwkeurigheid 2 Progressieve balvoeringen 11 Succesvolle dribbels 34 Tackles + onderscheppingen 99 Rating 30

5 wedstrijden · 367 min

David Moses: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,05
16
Sleutelpasses / 90 min 0,74
24
Voltooide passes / 90 min 14,5
2
Passnauwkeurigheid 67,8%
2
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,49
34
Tackles + onderscheppingen / 90 min 6,13
99
Rating 6,70
30

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?