OrcaScore
7

Middenvelder

David Choiniere

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
29
1.969 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,32
Assists
5
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd29
Geboortedatum7 feb 1997
Lengte163 cm
Gewicht69 kg
Marktwaarde€140K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen24 / 19
Minuten1.604
Rating6,65
Doelpunten / Assists0 / 4
Schoten (op doel)29 (11)
Passes · nauwkeurigheid560 · 85%
Kansen gecreëerd33
Tackles / Onderscheppingen23 / 4
Gewonnen duels56 / 135
Succesvolle dribbels14
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,11 / 2,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes24
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten846
Balverlies204
Bal afgepakt26
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels56
Clearances10
Balveroveringen83
Fouten ondervonden19
Fouten gemaakt19
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)135,55
Topsnelheid (km/u)36,04
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten365
Rating6,98
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)7 (4)
Passes · nauwkeurigheid113 · 88%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen5 / 0
Gewonnen duels11 / 31
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,16 / 0,21
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage29%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten163
Balverlies37
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels11
Clearances0
Balveroveringen13
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval53
Techniek47
Tactiek33
Verdediging34
Creativiteit53

Kenmerken

Sterke punten

13266

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 2–1 90' 6.5
25 okt 2026 Halifax Wanderers FC – FC Supra Du Quebec 3–4 66' 8.2
17 okt 2026 FC Supra Du Quebec – Inter Toronto 3–0 67' 6.7
20 sep 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 0–2 20' 6.2
16 sep 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 73' 6.3
12 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Halifax Wanderers FC 0–2 90' 6.7
7 sep 2026 Vancouver FC – FC Supra Du Quebec 3–2 73' 6.3
2 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 69' 6.7
29 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 19' 6.6
23 aug 2026 Inter Toronto – FC Supra Du Quebec 1–1 77' 6.2
20 aug 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 3–2 82' 6.6
16 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Atlético Ottawa 1–2 84' 7.4
12 aug 2026 Atlético Ottawa – FC Supra Du Quebec 3–3 45' 6.8
9 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Cavalry FC 1–1 90' 7.0
1 aug 2026 Pacific FC – FC Supra Du Quebec 1–2 63' 6.2

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers
  1. Forge Naar: SDQ
    Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Forge
    Transfer
  3. Montréal Naar: Zonder club
    Transfer
  4. FC Montréal Naar: Montréal
    Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,52 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,70 apr 2026 aug 2026 nov 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 8,2 6,7 6,2 6,3 6,7 6,3 6,7 6,6 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League FC Supra Du Quebec 24 (19) 1.604 0 4 6,65
2026 Canadian Championship FC Supra Du Quebec 5 (5) 365 2 1 6,98

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder middenvelders (46 spelers)

Vergelijken
50 xA 58 Sleutelpasses 79 Voltooide passes 27 Passnauwkeurigheid 86 Progressieve balvoeringen 82 Succesvolle dribbels 8 Tackles + onderscheppingen 21 Rating 1

6 wedstrijden · 361 min

David Choiniere: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
58
Sleutelpasses / 90 min 1,75
79
Voltooide passes / 90 min 29,9
27
Passnauwkeurigheid 89,6%
86
Progressieve balvoeringen / 90 min 2,99
82
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
8
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,50
21
Rating 6,43
1

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?