OrcaScore
29

Aanvaller

Darwin Núñez

  • Diriyah
  • Uruguay
  • 27 jaar
  • 188 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
1.951 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,51
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd27
Geboortedatum24 jun 1999
Lengte188 cm
Gewicht78 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€18,2M
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 9
Minuten822
Rating6,71
Doelpunten / Assists3 / 1
Schoten (op doel)27 (7)
Passes · nauwkeurigheid137 · 77%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen9 / 0
Gewonnen duels26 / 75
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 1
Expected goals \/ assists4,79 / 0,43
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist4
Afrondingspercentage11%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat3
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten274
Balverlies77
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels5
Gewonnen grondduels21
Clearances10
Balveroveringen25
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt4
Buitenspel7
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)71,71
Topsnelheid (km/u)34,22
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten155
Rating6,37
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid29 · 72%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 2
Gewonnen duels7 / 20
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,22 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten45
Balverlies12
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels4
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)18,53
Topsnelheid (km/u)34,88
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 12
Minuten974
Rating7,18
Doelpunten / Assists5 / 2
Schoten (op doel)29 (13)
Passes · nauwkeurigheid189 · 65%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen12 / 0
Gewonnen duels58 / 129
Succesvolle dribbels16
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage17%
Kopgoals2
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten365
Balverlies130
Bal afgepakt9
Gewonnen luchtduels20
Gewonnen grondduels38
Clearances19
Balveroveringen38
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt13
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek51
Tactiek54
Verdediging35
Creativiteit45

Kenmerken

Sterke punten

26

Nationaal elftal

  • Uruguay44 caps · 16 goals · debuut okt 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
30 okt 2026 Diriyah – Neom SC 1–2 90' 6.1
23 okt 2026 Al-Ittihad – Diriyah 2–0 32' 6.5
20 okt 2026 Diriyah – Al-Riyadh 1–0 80' 6.8
17 okt 2026 Diriyah – Al-Taawoun 1–1 90' 5.8
9 okt 2026 Al-Nassr – Diriyah 3–0 90' 6.6
6 okt 2026 India – Uruguay 1–6 63' 8.2
28 sep 2026 South Korea – Uruguay 1–4 86' 8.2
24 sep 2026 Japan – Uruguay 3–1 90' 7.2
13 sep 2026 Diriyah – Abha 0–0 90' 6.3
9 sep 2026 Al-Fateh – Diriyah 1–2 81' 7.0
3 sep 2026 Diriyah – Al-Qadsiah 0–2 90' 6.8
29 aug 2026 Al-Ettifaq – Diriyah 0–3 89' 8.8
26 aug 2026 Diriyah – Al-Kholood 1–1 90' 6.4
29 jul 2026 Al-Hilal – MC Alger 0–2 – –
27 jun 2026 Uruguay – Spain 0–1 90' 6.2

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 184M €
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer 53M €
  4. Transfer 85M €
  5. Transfer 34M €
  6. Transfer 12M €
  7. CA Peñarol U19 Naar: Peñarol
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 30 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,84
Rating laatste wedstrijd6,130 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,84 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,1

Laatste 10 wedstrijden

6,1 6,5 6,8 5,8 6,6 8,2 8,2 7,2 6,3 7,0

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Uruguay 13 (12) 974 5 2 7,18
2026 Saudi Pro League Diriyah 10 (9) 822 3 1 6,71
2026 FIFA World Cup Uruguay 3 (2) 155 0 0 6,37

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder aanvallers (74 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 64 xG 72 Schoten 64 xA 21 Sleutelpasses 47 Succesvolle dribbels 37 Gewonnen luchtduels 56 Rating 41

30 wedstrijden · 1.137 min

Darwin Núñez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,40
64
xG / 90 min 0,45
72
Schoten / 90 min 2,69
64
xA / 90 min 0,04
21
Sleutelpasses / 90 min 0,95
47
Succesvolle dribbels / 90 min 0,63
37
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,58
56
Rating 6,76
41

Hoe berekenen we dit?