OrcaScore
14

Middenvelder

Darius Lipsiuc

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
12
740 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,12
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,65
Leeftijd21
Geboortedatum16 sep 2005
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten560
Rating6,69
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid143 · 68%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen20 / 12
Gewonnen duels45 / 96
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,68 / 0,39
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes7
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten305
Balverlies80
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels14
Gewonnen grondduels31
Clearances19
Balveroveringen26
Fouten ondervonden10
Fouten gemaakt14
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)63,28
Topsnelheid (km/u)35,63
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid37 · 73%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels8 / 11
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten54
Balverlies11
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances3
Balveroveringen4
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten90
Rating5,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid15 · 60%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels5 / 13
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,10
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten36
Balverlies11
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances3
Balveroveringen3
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval49
Techniek58
Tactiek24
Verdediging35
Creativiteit44

Kenmerken

Zwakke punten

6

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Mansfield Town – Notts County 0–2 16' 7.0
24 okt 2026 Notts County – Stockport County 1–1 29' 6.6
20 okt 2026 Notts County – Sheffield Wednesday 2–0 19' 7.6
17 okt 2026 Wycombe Wanderers – Notts County 2–0 – –
13 okt 2026 Notts County – Nottingham Forest U21 5–1 90' 7.0
10 okt 2026 Notts County – Oxford United 1–2 – –
6 okt 2026 Ireland U21 – England U21 3–1 27' 6.3
29 sep 2026 Ireland U21 – Kazakhstan U21 4–3 20' 6.6
25 sep 2026 Slovakia U21 – Ireland U21 0–2 – –
19 sep 2026 Reading – Notts County 2–0 59' 6.5
12 sep 2026 Notts County – Bradford City 0–1 60' 7.4
5 sep 2026 Huddersfield Town – Notts County 1–1 90' 6.3
1 sep 2026 Doncaster Rovers – Notts County 1–1 45' 6.4
29 aug 2026 Notts County – Burton Albion 2–1 66' 6.4
22 aug 2026 Luton Town – Notts County 2–2 86' 6.1

Carrière en transfers

6 clubs · 4 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)41
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd7,031 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,80 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 7,0

Laatste 10 wedstrijden

7,0 6,6 7,6 7,0 6,3 6,6 6,5 7,4 6,3 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Notts County 10 (7) 560 1 0 6,69
2026 EFL Cup Notts County 1 (1) 90 0 0 5,90
2026 Football League Trophy Notts County 1 (1) 90 0 0 7,00

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder middenvelders (108 spelers)

Vergelijken
50 xA 16 Sleutelpasses 5 Voltooide passes 14 Passnauwkeurigheid 15 Progressieve balvoeringen 69 Succesvolle dribbels 6 Tackles + onderscheppingen 96 Rating 12

6 wedstrijden · 406 min

Darius Lipsiuc: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,04
16
Sleutelpasses / 90 min 0,22
5
Voltooide passes / 90 min 15,5
14
Passnauwkeurigheid 67,3%
15
Progressieve balvoeringen / 90 min 1,55
69
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Tackles + onderscheppingen / 90 min 4,88
96
Rating 6,52
12

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?