OrcaScore
14

Aanvaller

Danylo Sikan

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
16
822 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,22
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,69
Leeftijd25
Geboortedatum16 apr 2001
Lengte185 cm
Gewicht71 kg
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€5,4M
Contract tot30 jun 2030

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten102
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid27 · 78%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels10 / 15
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,23 / 0,57
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten48
Balverlies13
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels4
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)4,39
Topsnelheid (km/u)33,55
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten138
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid21 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen3 / 0
Gewonnen duels9 / 20
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,54 / 0,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage50%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten41
Balverlies12
Bal afgepakt3
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances0
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,85
Topsnelheid (km/u)30,78
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 7
Minuten582
Rating6,59
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)26 (8)
Passes · nauwkeurigheid175 · 71%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen5 / 1
Gewonnen duels41 / 78
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,92 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist5
Afrondingspercentage4%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten285
Balverlies87
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels23
Gewonnen grondduels18
Clearances8
Balveroveringen16
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt8
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)66,38
Topsnelheid (km/u)34,21

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval61
Techniek44
Tactiek48
Verdediging35
Creativiteit45

Nationaal elftal

  • Ukraine10 caps · 2 goals · debuut sep 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg 2–0 73' 7.6
31 okt 2026 RSC Anderlecht – KVC Westerlo 4–1 9' 6.6
25 okt 2026 KAA Gent – RSC Anderlecht 4–0 23' 6.5
22 okt 2026 Jagiellonia Białystok – RSC Anderlecht 0–3 – –
18 okt 2026 K. Beerschot V.A. – RSC Anderlecht 2–1 – –
15 okt 2026 GNK Dinamo Zagreb – RSC Anderlecht 1–0 13' 6.5
10 okt 2026 Cercle Brugge – RSC Anderlecht 1–2 45' 6.5
2 okt 2026 Ukraine – Northern Ireland 0–3 27' 6.3
28 sep 2026 Georgia – Ukraine 0–0 45' 6.6
25 sep 2026 Hungary – Ukraine 0–1 66' 7.8
19 sep 2026 RSC Anderlecht – SV Zulte Waregem 3–0 77' 6.3
16 sep 2026 RSC Anderlecht – Olympique Lyonnais 1–2 16' 6.3
11 sep 2026 KV Mechelen – RSC Anderlecht 0–1 72' 6.2
6 sep 2026 RSC Anderlecht – KRC Genk 0–0 65' 6.5
3 sep 2026 RSC Anderlecht – KV Kortrijk 1–0 90' 8.3

Carrière en transfers

6 clubs · 8 transfers · totale transfersom 10M €
  1. Transfer 4M €
  2. Transfer 6M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Transfer
  8. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)28
Gemiddelde rating6,64
Rating laatste wedstrijd7,65 nov 2026
Gemiste wedstrijden81 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,64 dec 2025 aug 2026 nov 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 6,6 6,5 6,5 6,5 6,3 6,6 7,8 6,3 6,3

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Pro League RSC Anderlecht 10 (7) 582 1 0 6,59
2026 UEFA Nations League Ukraine 3 (1) 138 1 0 6,90
2026 UEFA Europa League RSC Anderlecht 3 (1) 102 0 0 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Trendyol Süper Lig 2024 · percentiel onder middenvelders (185 spelers)

Vergelijken
50 xA 87 Sleutelpasses 49 Voltooide passes 9 Passnauwkeurigheid 27 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 37 Tackles + onderscheppingen 35 Rating 56

14 wedstrijden · 795 min

Danylo Sikan: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,23
87
Sleutelpasses / 90 min 1,13
49
Voltooide passes / 90 min 17,7
9
Passnauwkeurigheid 77,2%
27
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
46
Succesvolle dribbels / 90 min 0,68
37
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,04
35
Rating 6,91
56

Hoe berekenen we dit?