OrcaScore
17

Middenvelder

Dante Sealy

  • CF Montréal
  • Trinidad and Tobago
  • 23 jaar
  • 178 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
31
1.741 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,21
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
6,74
Leeftijd23
Geboortedatum17 apr 2003
Lengte178 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€1,6M
Contract tot31 dec 2026

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Muscle Injury · Afwezig Sinds 17 okt 2026 · Beëindigd: 26 okt 2026
  • Blessure Muscle Injury · Ontbreekt Beëindigd: 18 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen26 / 18
Minuten1.422
Rating6,63
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)39 (12)
Passes · nauwkeurigheid446 · 80%
Kansen gecreëerd21
Tackles / Onderscheppingen14 / 5
Gewonnen duels58 / 143
Succesvolle dribbels13
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,26 / 2,53
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd5
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat2
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten17
Balcontacten792
Balverlies231
Bal afgepakt23
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels48
Clearances11
Balveroveringen48
Fouten ondervonden21
Fouten gemaakt26
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)153,43
Topsnelheid (km/u)35,71
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten141
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid37 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels8 / 18
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten68
Balverlies21
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels7
Clearances4
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 2
Minuten178
Rating7,53
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid43 · 74%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels4 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage20%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten83
Balverlies31
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen4
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek49
Tactiek39
Verdediging32
Creativiteit52

Kenmerken

Sterke punten

3

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 New York City FC – CF Montréal 1–1 – –
29 okt 2026 Charlotte FC – CF Montréal 4–0 45' 6.3
24 okt 2026 CF Montréal – Nashville SC 0–2 71' 6.9
20 sep 2026 CF Montréal – Columbus Crew 0–2 27' 6.4
17 sep 2026 CF Montréal – Vancouver Whitecaps 2–1 71' 6.3
13 sep 2026 Colorado Rapids – CF Montréal 1–0 90' 6.4
10 sep 2026 CF Montréal – Charlotte FC 1–2 64' 6.9
6 sep 2026 Philadelphia Union – CF Montréal 2–0 – –
3 sep 2026 Vancouver Whitecaps – CF Montréal 1–1 70' 7.6
30 aug 2026 Inter Miami CF – CF Montréal 7–1 31' 6.0
23 aug 2026 San Diego FC – Colorado Rapids 3–0 45' 6.4
20 aug 2026 Colorado Rapids – Los Angeles FC 1–0 28' 6.9
16 aug 2026 Colorado Rapids – Sporting Kansas City 2–0 66' 7.5
2 aug 2026 Colorado Rapids – Austin 1–0 62' 6.1
26 jul 2026 St.Louis City – Colorado Rapids 1–0 17' 6.3

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers · totale transfersom 2.8M €
  1. Transfer 1.2M €
  2. Transfer 1.6M €
  3. Gratis transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Dallas Academy Naar: Dallas
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 5 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)32
Gemiddelde rating6,72
Rating laatste wedstrijd6,329 okt 2026
Gemiste wedstrijden2
5 6 7 8 9 6,72 feb 2026 mei 2026 okt 2026 6,3

Laatste 10 wedstrijden

6,3 6,9 6,4 6,3 6,4 6,9 7,6 6,0 6,4 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 MLS CF Montréal 26 (18) 1.422 0 2 6,64
2026 US Open Cup Colorado Rapids 3 (2) 178 1 1 7,53
2026 Canadian Championship CF Montréal 2 (2) 141 0 0 6,95

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

MLS 2026 · percentiel onder aanvallers (85 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 10 xG 9 Schoten 62 xA 9 Sleutelpasses 11 Succesvolle dribbels 22 Gewonnen luchtduels 30 Rating 8

6 wedstrijden · 285 min

Dante Sealy: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,00
10
xG / 90 min 0,11
9
Schoten / 90 min 2,84
62
xA / 90 min 0,04
9
Sleutelpasses / 90 min 0,63
11
Succesvolle dribbels / 90 min 0,32
22
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,32
30
Rating 6,50
8

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?