OrcaScore
9

Aanvaller

Danilo Orsi-Dadomo

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
572 min
Doelpunten
3
G+A per 90 min: 0,63
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,67
Leeftijd30
Geboortedatum19 apr 1996
Lengte188 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€160K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 6
Minuten491
Rating6,68
Doelpunten / Assists2 / 1
Schoten (op doel)9 (5)
Passes · nauwkeurigheid51 · 55%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels12 / 43
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,36 / 0,20
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage22%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten106
Balverlies45
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels6
Gewonnen grondduels6
Clearances2
Balveroveringen8
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt4
Buitenspel5
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)53,23
Topsnelheid (km/u)34,81
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten45
Rating6,40
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid9 · 44%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten16
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels2
Clearances1
Balveroveringen0
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten36
Rating6,90
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid0 · 0%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels1 / 4
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)1 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage100%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten4
Balverlies1
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: F

lijn: F gemiddelde
Aanval59
Techniek45
Tactiek47
Verdediging36
Creativiteit40

Kenmerken

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Oldham Athletic – Crawley Town 0–1 78' 7.7
24 okt 2026 Crawley Town – Tranmere Rovers 1–1 69' 6.3
20 okt 2026 Crawley Town – Shrewsbury Town 2–3 – –
17 okt 2026 Salford City – Crawley Town 2–1 – –
10 okt 2026 Crawley Town – Chesterfield 2–2 59' 7.0
6 okt 2026 Crawley Town – Bromley 4–0 45' 6.4
22 sep 2026 Milton Keynes Dons – Crawley Town 4–1 – –
19 sep 2026 Grimsby – Crawley Town 2–0 85' 6.3
12 sep 2026 Crawley Town – Cheltenham Town 1–3 75' 6.6
5 sep 2026 Accrington Stanley – Crawley Town 3–2 66' 7.0
1 sep 2026 Northampton Town – Crawley Town 1–1 25' 6.2
29 aug 2026 Crawley Town – Bristol Rovers 0–2 33' 6.3
22 aug 2026 Rochdale – Crawley Town 1–2 1' –
15 aug 2026 Crawley Town – Crewe Alexandra 0–1 – –
8 aug 2026 Watford – Crawley Town 1–0 – –

Carrière en transfers

13 clubs · 16 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Transfer Niet bekendgemaakt
  3. MK Dons Naar: Burton
    Terug van verhuur
  4. Burton Naar: MK Dons
    Verhuur
  5. Crawley Naar: Burton
    Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Gratis transfer
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Gratis transfer
  11. Gratis transfer
  12. Gratis transfer
  13. Gratis transfer
  14. Gratis transfer
  15. Zonder club Naar: Eastern Florida Titans
    Transfer
  16. Cockfosters Naar: Zonder club
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)34
Gemiddelde rating6,51
Rating laatste wedstrijd7,731 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,51 nov 2025 feb 2026 okt 2026 7,7

Laatste 10 wedstrijden

7,7 6,3 7,0 6,4 6,3 6,6 7,0 6,2 6,3 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Crawley Town 9 (6) 491 2 1 6,68
2026 Football League Trophy Crawley Town 1 (1) 45 0 0 6,40
2026 EFL Cup Crawley Town 1 (0) 36 1 0 6,90

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder aanvallers (47 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 56 xG 86 Schoten 20 xA 37 Sleutelpasses 14 Succesvolle dribbels 6 Gewonnen luchtduels 22 Rating 22

6 wedstrijden · 285 min

Danilo Orsi-Dadomo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,32
56
xG / 90 min 0,17
86
Schoten / 90 min 1,58
20
xA / 90 min 0,00
37
Sleutelpasses / 90 min 0,32
14
Succesvolle dribbels / 90 min 0,00
6
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,63
22
Rating 6,48
22

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?