OrcaScore
5

Verdediger

Daniel Nimick

  • Forge FC
  • Canada
  • 26 jaar
  • 189 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
35
3.180 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,20
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,45
Leeftijd26
Geboortedatum22 sep 2000
Lengte189 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€260K
Contract tot31 dec 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen27 / 27
Minuten2.430
Rating7,41
Doelpunten / Assists4 / 3
Schoten (op doel)14 (6)
Passes · nauwkeurigheid1.489 · 89%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen27 / 32
Gewonnen duels82 / 133
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten7 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)2 / 0
Expected goals \/ assists1,45 / 0,22
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage29%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes193
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten1.772
Balverlies180
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels31
Gewonnen grondduels51
Clearances96
Balveroveringen97
Fouten ondervonden18
Fouten gemaakt17
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week7
Clean sheets10
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)148,00
Topsnelheid (km/u)35,65
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 6
Minuten570
Rating7,65
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid417 · 87%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen5 / 8
Gewonnen duels22 / 32
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,42 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes47
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten487
Balverlies56
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels11
Clearances31
Balveroveringen16
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,45
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (0)
Passes · nauwkeurigheid53 · 85%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes13
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten80
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels0
Clearances12
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)17,37
Topsnelheid (km/u)33,24

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek51
Tactiek63
Verdediging71
Creativiteit46

Kenmerken

Sterke punten

131511

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 nov 2026 Atl. Ottawa – Forge FC 2–2 90' 6.7
25 okt 2026 Pacific FC – Forge FC 1–1 90' 7.2
22 okt 2026 CF Montréal – Forge FC 3–5 120' 8.5
17 okt 2026 Atl. Ottawa – Forge FC 1–2 90' 7.1
12 okt 2026 Forge FC – Inter Toronto 5–0 90' 7.1
8 okt 2026 Forge FC – Pacific FC 3–0 90' 8.1
3 okt 2026 Forge FC – Halifax Wanderers FC 3–3 90' 7.2
27 sep 2026 Vancouver FC – Forge FC 1–1 90' 8.5
20 sep 2026 Cavalry FC – Forge FC 1–1 90' 7.4
16 sep 2026 Forge FC – FC Supra Du Quebec 1–0 90' 7.6
13 sep 2026 Forge FC – Atl. Ottawa 3–0 90' 7.3
6 sep 2026 Forge FC – Inter Toronto 1–1 90' 6.8
2 sep 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–1 90' 7.3
29 aug 2026 FC Supra Du Quebec – Forge FC 1–0 90' 7.0
23 aug 2026 Forge FC – Pacific FC 2–0 90' 7.7

Carrière en transfers

3 clubs · 6 transfers
  1. Gratis transfer
  2. WMU Broncos Naar: HFX Wanderers
    Gratis transfer
  3. SB Lions Naar: WMU Broncos
    Terug van verhuur
  4. WMU Broncos Naar: SB Lions
    Verhuur
  5. Grand Rapids Naar: WMU Broncos
    Terug van verhuur
  6. WMU Broncos Naar: Grand Rapids
    Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 2 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)35
Gemiddelde rating7,45
Rating laatste wedstrijd6,71 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
6 7 8 9 7,45 feb 2026 aug 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,2 8,5 7,1 7,1 8,1 7,2 8,5 7,4 7,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Canadian Premier League Forge FC 27 (27) 2.430 4 3 7,41
2026 Canadian Championship Forge FC 6 (6) 570 0 0 7,65
2026 CONCACAF Champions Cup Forge FC 2 (2) 180 0 0 7,45

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Canadian Premier League 2026 · percentiel onder verdedigers (34 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 52 Onderscheppingen 78 Clearances 54 Gewonnen luchtduels 75 Gewonnen duels 83 Passnauwkeurigheid 81 Progressieve balvoeringen 31 Rating 99

8 wedstrijden · 720 min

Daniel Nimick: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 1,25
52
Onderscheppingen / 90 min 1,38
78
Clearances / 90 min 3,38
54
Gewonnen luchtduels / 90 min 1,38
75
Gewonnen duels 64,0%
83
Passnauwkeurigheid 89,9%
81
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,50
31
Rating 7,55
99

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?