OrcaScore
27

Middenvelder

Daniel Muñoz

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
26
2.143 min
Doelpunten
2
G+A per 90 min: 0,13
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
7,01
Leeftijd30
Geboortedatum26 mei 1996
Lengte183 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€23M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 6
Minuten574
Rating6,84
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)9 (2)
Passes · nauwkeurigheid247 · 85%
Kansen gecreëerd11
Tackles / Onderscheppingen21 / 2
Gewonnen duels40 / 77
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,04 / 0,68
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten388
Balverlies65
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels16
Gewonnen grondduels24
Clearances17
Balveroveringen19
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt12
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden1
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)73,72
Topsnelheid (km/u)32,33
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 4
Minuten399
Rating7,16
Doelpunten / Assists2 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid186 · 89%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen10 / 6
Gewonnen duels14 / 30
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,74 / 0,44
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage67%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten2
Balcontacten281
Balverlies38
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels11
Clearances10
Balveroveringen11
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt9
Buitenspel3
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets3
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)45,38
Topsnelheid (km/u)34,32
Wedstrijden / Basisplaatsen13 / 13
Minuten1.170
Rating7,05
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (2)
Passes · nauwkeurigheid543 · 88%
Kansen gecreëerd16
Tackles / Onderscheppingen26 / 14
Gewonnen duels51 / 104
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes16
Nauwkeurige voorzetten10
Balcontacten842
Balverlies137
Bal afgepakt8
Gewonnen luchtduels15
Gewonnen grondduels36
Clearances32
Balveroveringen46
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt24
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt1
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets4
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval54
Techniek49
Tactiek58
Verdediging65
Creativiteit60

Kenmerken

Sterke punten

259

Zwakke punten

14

Nationaal elftal

  • Colombia54 caps · 5 goals · debuut jun 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Brentford – Nottingham Forest 2–0 45' 6.5
23 okt 2026 Ipswich Town – Nottingham Forest 1–1 90' 7.6
18 okt 2026 Nottingham Forest – Arsenal 0–1 90' 6.8
11 okt 2026 Crystal Palace – Nottingham Forest 3–1 90' 6.6
7 okt 2026 Colombia – Peru 2–0 90' 7.0
3 okt 2026 Colombia – Paraguay 0–1 10' 6.4
27 sep 2026 Mexico – Colombia 1–1 90' 6.7
19 sep 2026 Nottingham Forest – Coventry City 0–1 83' 6.6
12 sep 2026 Aston Villa – Nottingham Forest 1–2 90' 8.0
5 sep 2026 Nottingham Forest – Tottenham Hotspur 0–0 31' 6.7
28 aug 2026 Crystal Palace – Manchester City 1–4 – –
22 aug 2026 Everton – Crystal Palace 2–0 55' 5.9
15 aug 2026 SC Freiburg – Crystal Palace 3–0 43' 6.7
7 jul 2026 Switzerland – Colombia 4–3 120' 6.1
4 jul 2026 Colombia – Ghana 1–0 90' 7.6

Carrière en transfers

5 clubs · 4 transfers · totale transfersom 38.2M €
  1. Transfer 25.7M €
  2. Transfer 8M €
  3. Transfer 4.5M €
  4. Transfer Niet bekendgemaakt

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)49
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden112 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,83 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 7,6 6,8 6,6 7,0 6,4 6,7 6,6 8,0 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 World Cup Qual. CONMEBOL Colombia 13 (13) 1.170 0 0 7,05
2026 Premier League Nottingham Forest 8 (6) 574 0 1 6,84
2026 FIFA World Cup Colombia 5 (4) 399 2 0 7,16

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Conference League 2025 · percentiel onder middenvelders (199 spelers)

Vergelijken
50 xA 73 Sleutelpasses 90 Voltooide passes 41 Passnauwkeurigheid 31 Progressieve balvoeringen 56 Succesvolle dribbels 7 Tackles + onderscheppingen 85 Rating 78

12 wedstrijden · 1.043 min

Daniel Muñoz: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,17
73
Sleutelpasses / 90 min 2,16
90
Voltooide passes / 90 min 28,0
41
Passnauwkeurigheid 79,0%
31
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,43
56
Succesvolle dribbels / 90 min 0,09
7
Tackles + onderscheppingen / 90 min 3,80
85
Rating 7,03
78

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?