OrcaScore
10

Middenvelder

Daniel Kemp

  • Stevenage
  • England
  • 27 jaar
  • 161 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
1.146 min
Doelpunten
4
G+A per 90 min: 0,55
Assists
3
Gemiddelde beoordeling
7,27
Leeftijd27
Geboortedatum11 jan 1999
Lengte161 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€570K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 11
Minuten958
Rating7,34
Doelpunten / Assists3 / 2
Schoten (op doel)25 (7)
Passes · nauwkeurigheid231 · 81%
Kansen gecreëerd31
Tackles / Onderscheppingen5 / 3
Gewonnen duels31 / 86
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists2,18 / 3,02
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage12%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes15
Nauwkeurige voorzetten20
Balcontacten448
Balverlies139
Bal afgepakt15
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels29
Clearances3
Balveroveringen24
Fouten ondervonden16
Fouten gemaakt11
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week2
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)108,54
Topsnelheid (km/u)33,19
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten79
Rating6,80
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid37 · 81%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels3 / 6
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten52
Balverlies15
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten109
Rating7,35
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid35 · 89%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels10 / 14
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,46 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten62
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels7
Clearances0
Balveroveringen6
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek50
Tactiek38
Verdediging37
Creativiteit50

Kenmerken

Sterke punten

26

Zwakke punten

1416

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
24 okt 2026 Stevenage – Milton Keynes Dons 0–1 89' 6.9
20 okt 2026 Stevenage – Plymouth Argyle 3–0 90' 8.6
17 okt 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 90' 7.4
10 okt 2026 Stevenage – Wigan Athletic 1–0 90' 7.5
6 okt 2026 Stevenage – Leicester City 2–1 60' 6.8
22 sep 2026 Walsall – Stevenage 1–6 19' 6.8
19 sep 2026 Leyton Orient – Stevenage 1–0 90' 6.5
10 sep 2026 Stevenage – Luton Town 2–1 76' 7.5
5 sep 2026 Barnsley – Stevenage 1–5 90' 9.8
1 sep 2026 Peterborough United – Stevenage 0–0 73' 6.4
29 aug 2026 Stevenage – Doncaster Rovers 2–2 90' 6.6
25 aug 2026 Stevenage – Reading 0–3 19' 6.8
22 aug 2026 Stevenage – Oxford United 1–2 90' 7.0
15 aug 2026 Burton Albion – Stevenage 1–1 90' 6.5
7 aug 2026 Wycombe Wanderers – Stevenage 1–2 90' 7.9

Carrière en transfers

7 clubs · 9 transfers
  1. Gratis transfer
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Verhuur
  9. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)47
Gemiddelde rating6,83
Rating laatste wedstrijd6,924 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,83 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,9

Laatste 10 wedstrijden

6,9 8,6 7,4 7,5 6,8 6,8 6,5 7,5 9,8 6,4

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Stevenage 11 (11) 958 3 2 7,34
2026 EFL Cup Stevenage 2 (1) 109 1 0 7,35
2026 Football League Trophy Stevenage 2 (1) 79 0 1 6,80

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2026 · percentiel onder aanvallers (53 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 75 xG 26 Schoten 50 xA 88 Sleutelpasses 97 Succesvolle dribbels 59 Gewonnen luchtduels 9 Rating 91

6 wedstrijden · 509 min

Daniel Kemp: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,53
75
xG / 90 min 0,20
26
Schoten / 90 min 2,30
50
xA / 90 min 0,21
88
Sleutelpasses / 90 min 2,65
97
Succesvolle dribbels / 90 min 0,71
59
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,18
9
Rating 7,30
91

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?