OrcaScore
27

Middenvelder

Daniel Dos Santos

  • FC Lugano
  • Switzerland
  • 23 jaar
  • 176 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
942 min
Doelpunten
8
G+A per 90 min: 0,96
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
7,14
Leeftijd23
Geboortedatum29 dec 2002
Lengte176 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€2,8M
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 9
Minuten788
Rating7,16
Doelpunten / Assists5 / 1
Schoten (op doel)23 (10)
Passes · nauwkeurigheid307 · 87%
Kansen gecreëerd13
Tackles / Onderscheppingen18 / 3
Gewonnen duels50 / 109
Succesvolle dribbels11
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,74 / 0,89
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd3
Grote kansen gemist3
Afrondingspercentage22%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien2
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes5
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten479
Balverlies110
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels9
Gewonnen grondduels41
Clearances1
Balveroveringen39
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt8
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)87,84
Topsnelheid (km/u)36,06
Wedstrijden / Basisplaatsen– / –
Minuten–
Rating–
Doelpunten / Assists3 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten– / –
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten154
Rating7,00
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid32 · 91%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen1 / 1
Gewonnen duels5 / 12
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,13 / 0,46
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten55
Balverlies12
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels5
Clearances2
Balveroveringen4
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,69
Topsnelheid (km/u)34,12

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek49
Tactiek38
Verdediging37
Creativiteit54

Kenmerken

Zwakke punten

14

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
8 nov 2026 FC St. Gallen 1879 – FC Lugano – – –
5 nov 2026 FC Lugano – FK Kauno Žalgiris – – –
1 nov 2026 FC Lugano – Basel 2–1 75' 7.4
25 okt 2026 FC Thun – FC Lugano 2–3 45' 6.7
22 okt 2026 Getafe – FC Lugano 2–5 75' 7.4
15 okt 2026 FC Lugano – FK Crvena zvezda 3–2 79' 6.6
10 okt 2026 FC Lugano – FC Luzern 4–0 83' 9.5
2 okt 2026 FC Lugano – Verona 1–3 – –
20 sep 2026 FC Lausanne-Sport – FC Lugano 0–4 90' 6.2
16 sep 2026 FC Lugano – FC St. Gallen 1879 4–1 68' 7.5
12 sep 2026 FC Lugano – BSC Young Boys 2–2 90' 7.7
6 sep 2026 Basel – FC Lugano 1–3 79' 6.6
3 sep 2026 FC Lugano – Servette FC 1–0 74' 6.6
30 aug 2026 FC Sion – FC Lugano 1–2 45' 7.4
27 aug 2026 Maccabi Tel Aviv – FC Lugano 1–1 63' 6.5

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers · totale transfersom 850k €
  1. Thun Naar: Lugano
    Transfer 850k €
  2. Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)36
Gemiddelde rating7,01
Rating laatste wedstrijd7,41 nov 2026
Gemiste wedstrijden41 blessure geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,01 dec 2025 jul 2026 nov 2026 7,4

Laatste 10 wedstrijden

7,4 6,7 7,4 6,6 9,5 6,2 7,5 7,7 6,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Swiss Super League FC Lugano 12 (9) 788 5 1 7,16
2026 UEFA Conference League FC Lugano 2 (2) 154 0 1 7,00
2026 Schweizer Cup FC Lugano – – 3 – –

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Swiss Super League 2024 · percentiel onder middenvelders (115 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 54 Voltooide passes 54 Passnauwkeurigheid 84 Progressieve balvoeringen 39 Succesvolle dribbels 87 Tackles + onderscheppingen 32 Rating 30

29 wedstrijden · 1.419 min

Daniel Dos Santos: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,27
54
Voltooide passes / 90 min 29,0
54
Passnauwkeurigheid 84,7%
84
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
39
Succesvolle dribbels / 90 min 1,90
87
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,16
32
Rating 6,77
30

Hoe berekenen we dit?