OrcaScore
20

Middenvelder

Dani Olmo

Geblesseerd — Thigh Injury · Terug: 30 nov 2026
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
15
736 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,98
Assists
7
Gemiddelde beoordeling
7,16
Leeftijd28
Geboortedatum7 mei 1998
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€58M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Thigh Injury · Afwezig Sinds 20 okt 2026 · Terug: 30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 3
Minuten348
Rating7,37
Doelpunten / Assists1 / 3
Schoten (op doel)14 (5)
Passes · nauwkeurigheid244 · 94%
Kansen gecreëerd15
Tackles / Onderscheppingen5 / 2
Gewonnen duels20 / 33
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,07 / 2,03
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd7
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage7%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien1
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes8
Nauwkeurige voorzetten5
Balcontacten328
Balverlies42
Bal afgepakt6
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels18
Clearances6
Balveroveringen11
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt2
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week1
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)43,12
Topsnelheid (km/u)32,85
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten220
Rating7,07
Doelpunten / Assists0 / 3
Schoten (op doel)8 (1)
Passes · nauwkeurigheid115 · 87%
Kansen gecreëerd9
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels18 / 28
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists1,23 / 0,42
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten157
Balverlies28
Bal afgepakt4
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels16
Clearances0
Balveroveringen8
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)9,49
Topsnelheid (km/u)34,52
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten168
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)8 (3)
Passes · nauwkeurigheid84 · 81%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen3 / 1
Gewonnen duels10 / 17
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,65 / 0,11
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten121
Balverlies27
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels9
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)21,76
Topsnelheid (km/u)31,68

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval68
Techniek64
Tactiek51
Verdediging38
Creativiteit80

Kenmerken

Sterke punten

1367

Nationaal elftal

  • Spain61 caps · 12 goals · debuut nov 2019

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
20 okt 2026 PSG – FC Barcelona 4–2 27' 6.7
17 okt 2026 Real Betis – FC Barcelona 2–5 28' 8.2
13 okt 2026 Galatasaray – FC Barcelona 1–4 58' 6.7
10 okt 2026 FC Barcelona – Getafe 3–0 61' 7.0
6 okt 2026 Croatia – Spain 1–2 71' 6.9
3 okt 2026 Spain – Czechia 3–1 67' 6.9
29 sep 2026 Spain – Croatia 4–1 – –
26 sep 2026 England – Spain 2–3 82' 7.4
19 sep 2026 Sevilla – FC Barcelona 1–3 14' 7.3
16 sep 2026 FC Barcelona – Real Racing Club 7–2 90' 8.8
13 sep 2026 Levante UD – FC Barcelona 2–4 24' 6.2
9 sep 2026 FC Barcelona – Feyenoord 5–1 83' 6.4
6 sep 2026 Valencia – FC Barcelona 0–5 15' 7.9
31 aug 2026 FC Barcelona – Rayo Vallecano 5–2 64' 7.1
27 aug 2026 FC Barcelona – Athletic Club 2–0 27' 7.3

Carrière en transfers

4 clubs · 4 transfers · totale transfersom 95.2M €
  1. Transfer 61M €
  2. Dinamo Naar: Leipzig
    Transfer 34.2M €
  3. Transfer
  4. Barça U16 Naar: Dinamo II
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 28 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)68
Gemiddelde rating7,00
Rating laatste wedstrijd6,720 okt 2026
Gemiste wedstrijden63 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 7,00 nov 2025 apr 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 8,2 6,7 7,0 6,9 6,9 7,4 7,3 8,8 6,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 LaLiga FC Barcelona 9 (3) 348 1 3 7,37
2026 UEFA Nations League Spain 3 (3) 220 0 3 7,07
2026 UEFA Champions League FC Barcelona 3 (3) 168 0 1 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

UEFA Champions League 2025 · percentiel onder middenvelders (227 spelers)

Vergelijken
50 xA 77 Sleutelpasses 77 Voltooide passes 76 Passnauwkeurigheid 64 Progressieve balvoeringen 46 Succesvolle dribbels 82 Tackles + onderscheppingen 44 Rating 68

10 wedstrijden · 445 min

Dani Olmo: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,23
77
Sleutelpasses / 90 min 1,82
77
Voltooide passes / 90 min 46,1
76
Passnauwkeurigheid 86,7%
64
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,40
46
Succesvolle dribbels / 90 min 1,62
82
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,43
44
Rating 6,98
68

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?