OrcaScore
23

Middenvelder

Damir Redzic

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
13
627 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,43
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,91
Leeftijd23
Geboortedatum23 mrt 2003
Lengte179 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€4,1M
Contract tot30 jun 2030

Blessure-\/schorsingsgeschiedenis

  • Blessure Hip Injury · Dag tot dag Sinds 30 okt 2026 · Beëindigd: 6 nov 2026
  • Blessure Ankle Injury · Dag tot dag Sinds 25 sep 2026 · Beëindigd: 10 okt 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen4 / 1
Minuten151
Rating6,98
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)2 (0)
Passes · nauwkeurigheid44 · 75%
Kansen gecreëerd8
Tackles / Onderscheppingen4 / 1
Gewonnen duels12 / 28
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,15 / 0,48
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten85
Balverlies26
Bal afgepakt5
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels12
Clearances1
Balveroveringen8
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)15,37
Topsnelheid (km/u)31,57
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten62
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid14 · 86%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 0
Gewonnen duels3 / 9
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,03 / 0,01
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten25
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels3
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,28
Topsnelheid (km/u)28,57
Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 5
Minuten414
Rating6,91
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)6 (4)
Passes · nauwkeurigheid133 · 85%
Kansen gecreëerd7
Tackles / Onderscheppingen7 / 0
Gewonnen duels24 / 51
Succesvolle dribbels9
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,84 / 1,06
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten6
Balcontacten256
Balverlies81
Bal afgepakt10
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels23
Clearances2
Balveroveringen22
Fouten ondervonden7
Fouten gemaakt3
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)48,14
Topsnelheid (km/u)34,26

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval57
Techniek52
Tactiek41
Verdediging40
Creativiteit54

Nationaal elftal

  • Hungary6 caps · 0 goals · debuut nov 2025

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
5 nov 2026 RSC Anderlecht – Red Bull Salzburg 2–0 24' 6.7
25 okt 2026 LASK – Red Bull Salzburg 1–3 62' 6.5
22 okt 2026 NK Celje – Red Bull Salzburg 2–2 83' 7.8
18 okt 2026 Red Bull Salzburg – SCR Altach 3–0 34' 8.4
15 okt 2026 Red Bull Salzburg – AC Milan 0–4 17' 6.8
25 sep 2026 Hungary – Ukraine 0–1 62' 6.6
20 sep 2026 Red Bull Salzburg – SK Sturm Graz 3–0 52' 6.7
17 sep 2026 Levski Sofia – Red Bull Salzburg 0–1 27' 6.6
11 sep 2026 SV Ried – Red Bull Salzburg 1–1 17' 6.6
30 aug 2026 Red Bull Salzburg – FK Austria Wien 4–1 65' 6.6
27 aug 2026 Red Bull Salzburg – Mjällby AIF 3–0 – –
20 aug 2026 Mjällby AIF – Red Bull Salzburg 0–1 – –
16 aug 2026 WSG Tirol – Red Bull Salzburg 0–3 61' 6.9
13 aug 2026 Pafos FC – Red Bull Salzburg 3–3 – –
9 aug 2026 WAC – Red Bull Salzburg 1–1 33' 6.5

Carrière en transfers

4 clubs · 7 transfers · totale transfersom 5.9M €
  1. Transfer 4.8M €
  2. Transfer 1.2M €
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Terug van verhuur
  6. Verhuur
  7. Ferencváros U17 Naar: Ferencvárosi II
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)31
Gemiddelde rating6,95
Rating laatste wedstrijd6,75 nov 2026
Gemiste wedstrijden34 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 10 6,95 dec 2025 jul 2026 nov 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 6,5 7,8 8,4 6,8 6,6 6,7 6,6 6,6 6,6

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Austrian Bundesliga Red Bull Salzburg 8 (5) 414 1 0 6,91
2026 UEFA Europa League Red Bull Salzburg 4 (1) 151 0 2 6,98
2026 ÖFB Cup Red Bull Salzburg 1 (0) 67 2 0 9,10
2026 UEFA Nations League Hungary 1 (1) 62 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Niké Liga 2024 · percentiel onder aanvallers (56 spelers)

Vergelijken
50 Doelpunten 88 xG 50 Schoten 87 xA 50 Sleutelpasses 87 Succesvolle dribbels 88 Gewonnen luchtduels 8 Rating 65

18 wedstrijden · 837 min

Damir Redzic: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Doelpunten / 90 min 0,54
88
xG / 90 min 0,00
50
Schoten / 90 min 3,33
87
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,72
87
Succesvolle dribbels / 90 min 1,51
88
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,43
8
Rating 6,89
65

Hoe berekenen we dit?