OrcaScore
97

Middenvelder

Dadá Belmonte

  • CRB
  • Brazil
  • 29 jaar
  • 161 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
41
3.322 min
Doelpunten
5
G+A per 90 min: 0,30
Assists
6
Gemiddelde beoordeling
7,27
Leeftijd29
Geboortedatum7 feb 1997
Lengte161 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€325K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen33 / 33
Minuten2.798
Rating7,33
Doelpunten / Assists5 / 6
Schoten (op doel)100 (33)
Passes · nauwkeurigheid778 · 84%
Kansen gecreëerd65
Tackles / Onderscheppingen50 / 17
Gewonnen duels210 / 373
Succesvolle dribbels54
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists7,08 / 7,63
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd15
Grote kansen gemist2
Afrondingspercentage5%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes45
Nauwkeurige voorzetten38
Balcontacten1.538
Balverlies425
Bal afgepakt43
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels199
Clearances6
Balveroveringen122
Fouten ondervonden95
Fouten gemaakt33
Buitenspel4
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)187,75
Topsnelheid (km/u)35,79
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 1
Minuten139
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid40 · 73%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels9 / 32
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 2
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels1
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen5 / 5
Minuten385
Rating–
Doelpunten / Assists0 / –
Schoten (op doel)– (–)
Passes · nauwkeurigheid– · –
Kansen gecreëerd–
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels–
Succesvolle dribbels–
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / –

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval59
Techniek58
Tactiek44
Verdediging41
Creativiteit57

Kenmerken

Sterke punten

7136

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
25 okt 2026 CRB – Londrina 2–1 90' 6.7
18 okt 2026 CRB – Botafogo-SP 0–1 90' 7.4
12 okt 2026 Fortaleza – CRB 2–2 89' 6.8
8 okt 2026 CRB – Atlético Goianiense 3–1 81' 8.0
3 okt 2026 São Bernardo – CRB 3–1 89' 7.3
27 sep 2026 CRB – Cuiabá 3–0 81' 7.4
20 sep 2026 Ponte Preta – CRB 1–0 90' 6.9
16 sep 2026 CRB – Sport Recife 2–1 90' 7.8
10 sep 2026 Operário-PR – CRB 3–0 80' 7.4
5 sep 2026 CRB – América Mineiro 3–1 90' 7.5
31 aug 2026 CRB – Criciúma 2–1 84' 7.9
26 aug 2026 Juventude – CRB 2–1 90' 7.3
21 aug 2026 Athletic Club – CRB 0–2 90' 8.1
17 aug 2026 CRB – Novorizontino 0–0 86' 7.4
12 aug 2026 Avaí – CRB 0–1 90' 7.3

Carrière en transfers

10 clubs · 18 transfers · totale transfersom 300k €
  1. Ban Naar: CRB
    Transfer
  2. América-MG Naar: Ban
    Transfer Niet bekendgemaakt
  3. Terug van verhuur
  4. Verhuur
  5. Transfer 300k €
  6. Terug van verhuur
  7. Verhuur
  8. Terug van verhuur
  9. Verhuur
  10. Terug van verhuur
  11. Verhuur
  12. Terug van verhuur
  13. Verhuur
  14. Transfer Niet bekendgemaakt
  15. Terug van verhuur
  16. Verhuur
  17. Transfer Niet bekendgemaakt
  18. Terug van verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 1 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)39
Gemiddelde rating7,27
Rating laatste wedstrijd6,725 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 7,27 mrt 2026 jul 2026 okt 2026 6,7

Laatste 10 wedstrijden

6,7 7,4 6,8 8,0 7,3 7,4 6,9 7,8 7,4 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Brasileirão Série B CRB 33 (33) 2.798 5 6 7,33
2026 Copa do Brasil CRB 5 (5) 385 0 – –
2026 Copa do Nordeste CRB 3 (1) 139 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Brasileirão Série B 2026 · percentiel onder middenvelders (113 spelers)

Vergelijken
50 xA 100 Sleutelpasses 96 Voltooide passes 24 Passnauwkeurigheid 52 Progressieve balvoeringen 92 Succesvolle dribbels 88 Tackles + onderscheppingen 25 Rating 99

9 wedstrijden · 784 min

Dadá Belmonte: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,42
100
Sleutelpasses / 90 min 3,44
96
Voltooide passes / 90 min 23,0
24
Passnauwkeurigheid 83,7%
52
Progressieve balvoeringen / 90 min 3,44
92
Succesvolle dribbels / 90 min 1,61
88
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,84
25
Rating 7,51
99

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?