OrcaScore
22

Middenvelder

Cyriaque Irié

  • SC Freiburg
  • Burkina Faso
  • 21 jaar
  • 184 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
297 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,61
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd21
Geboortedatum20 jun 2005
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€8,2M

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 0
Minuten124
Rating6,77
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)7 (1)
Passes · nauwkeurigheid53 · 83%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen3 / 2
Gewonnen duels13 / 31
Succesvolle dribbels10
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,82 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage14%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten100
Balverlies23
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels13
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt4
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)16,08
Topsnelheid (km/u)31,90
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten94
Rating6,95
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)3 (0)
Passes · nauwkeurigheid40 · 93%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen2 / 1
Gewonnen duels9 / 14
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten63
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels9
Clearances0
Balveroveringen7
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)1,45
Topsnelheid (km/u)32,93
Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 1
Minuten79
Rating6,75
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid44 · 82%
Kansen gecreëerd3
Tackles / Onderscheppingen1 / 2
Gewonnen duels7 / 12
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,09
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten1
Balcontacten73
Balverlies18
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels5
Clearances0
Balveroveringen2
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)7,58
Topsnelheid (km/u)30,74

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek66
Tactiek44
Verdediging46
Creativiteit52

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 FC Augsburg – SC Freiburg 1–2 11' 7.6
28 okt 2026 SC Freiburg – VfL Wolfsburg 3–2 85' 7.2
25 okt 2026 SC Freiburg – FC Bayern München 1–3 26' 6.7
22 okt 2026 AS Monaco – SC Freiburg 3–0 8' 6.5
18 okt 2026 Bayer 04 Leverkusen – SC Freiburg 2–1 13' 6.5
15 okt 2026 SC Freiburg – FK Jablonec 3–2 71' 7.0
11 okt 2026 SC Freiburg – FC Schalke 04 2–1 21' 6.7
3 okt 2026 SC Freiburg – FC Luzern 4–2 – –
19 sep 2026 Eintracht Frankfurt – SC Freiburg 2–2 – –
12 sep 2026 SC Freiburg – Borussia M'gladbach 5–0 8' 6.5
5 sep 2026 SC Paderborn 07 – SC Freiburg 0–1 – –
30 aug 2026 SC Freiburg – SV Werder Bremen 4–1 45' 6.6
27 aug 2026 SC Freiburg – Motherwell 4–1 90' 7.9
23 aug 2026 Fortuna Düsseldorf – SC Freiburg 1–5 9' 6.7
20 aug 2026 Motherwell – SC Freiburg 1–3 16' 6.4

Carrière en transfers

3 clubs · 4 transfers · totale transfersom 11.5M €
  1. Transfer 8.5M €
  2. Dijon Naar: Troyes
    Transfer 3M €
  3. Réal du Faso Naar: Dijon
    Transfer Niet bekendgemaakt
  4. RC Abidjan U19 Naar: Réal du Faso
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)30
Gemiddelde rating6,73
Rating laatste wedstrijd7,631 okt 2026
Gemiste wedstrijden43 blessures geregistreerd
5 6 7 8 9 6,73 dec 2025 apr 2026 okt 2026 7,6

Laatste 10 wedstrijden

7,6 7,2 6,7 6,5 6,5 7,0 6,7 6,5 6,6 7,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Bundesliga SC Freiburg 6 (0) 124 1 0 6,77
2026 DFB Pokal SC Freiburg 2 (1) 94 0 1 6,95
2026 UEFA Conference League SC Freiburg 2 (1) 79 0 0 6,75

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Ligue 2 2024 · percentiel onder middenvelders (145 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 67 Voltooide passes 20 Passnauwkeurigheid 21 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 99 Tackles + onderscheppingen 45 Rating 86

33 wedstrijden · 2.604 min

Cyriaque Irié: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 1,21
67
Voltooide passes / 90 min 20,9
20
Passnauwkeurigheid 76,4%
21
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
42
Succesvolle dribbels / 90 min 2,70
99
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,59
45
Rating 7,12
86

Hoe berekenen we dit?