OrcaScore
35

Verdediger

Cristopher Meléndez

  • FC Motagua
  • Honduras
  • 28 jaar
  • 172 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
879 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,66
Leeftijd28
Geboortedatum25 nov 1997
Lengte172 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€275K

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen7 / 7
Minuten609
Rating6,86
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid291 · 85%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels70 / 139
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten2 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten4
Gewonnen luchtduels20
Clearances16
Balveroveringen66
Fouten ondervonden8
Fouten gemaakt16
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten270
Rating6,20
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid121 · 81%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen10 / 6
Gewonnen duels14 / 35
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,00 / 0,49
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes6
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten201
Balverlies40
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels14
Clearances9
Balveroveringen12
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt12
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)25,99
Topsnelheid (km/u)32,75

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval36
Techniek49
Tactiek39
Verdediging52
Creativiteit39

Kenmerken

Zwakke punten

18

Nationaal elftal

  • Honduras11 caps · 0 goals · debuut nov 2021

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
2 nov 2026 FC Motagua – CD Marathon 2–0 21' 6.6
30 okt 2026 LD Alajuelense – FC Motagua 2–1 70' 7.0
26 okt 2026 FC Motagua – Juticalpa FC 2–0 90' 7.5
18 okt 2026 Platense Futbol Club – FC Motagua 0–2 90' 7.2
11 okt 2026 FC Motagua – CD Choloma 2–1 37' 6.6
6 okt 2026 Honduras – Jamaica 1–1 – –
3 okt 2026 Martinique – Honduras 2–1 90' 6.1
29 sep 2026 Jamaica – Honduras 0–1 90' 6.5
26 sep 2026 Honduras – Suriname 2–3 90' 6.0
20 sep 2026 Real CD España – FC Motagua 1–0 90' 6.9
17 sep 2026 Alianza FC – FC Motagua 0–0 58' 6.7
13 sep 2026 FC Motagua – Génesis PN 1–0 46' 6.5
10 sep 2026 FC Motagua – Alianza FC 3–0 90' 6.3
6 sep 2026 Club Atlético Independiente – FC Motagua 0–0 28' 7.2
30 aug 2026 FC Motagua – Olancho FC 2–1 90' 6.6

Carrière en transfers

2 clubs · 3 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Motagua Res. Naar: Motagua
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 6 nov 2026
Wedstrijden (12 maanden)45
Gemiddelde rating6,78
Rating laatste wedstrijd6,62 nov 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,78 dec 2025 mei 2026 nov 2026 6,6

Laatste 10 wedstrijden

6,6 7,0 7,5 7,2 6,6 6,1 6,5 6,0 6,9 6,7

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 CONCACAF Central American Cup FC Motagua 7 (7) 609 0 0 6,86
2026 CONCACAF Nations League Honduras 3 (3) 270 0 0 6,20

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

CONCACAF Nations League 2026 · percentiel onder verdedigers (67 spelers)

Vergelijken
50 Tackles 98 Onderscheppingen 99 Clearances 40 Gewonnen luchtduels 4 Gewonnen duels 6 Passnauwkeurigheid 35 Progressieve balvoeringen 49 Rating 5

3 wedstrijden · 270 min

Cristopher Meléndez: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
Tackles / 90 min 3,33
98
Onderscheppingen / 90 min 2,33
99
Clearances / 90 min 3,33
40
Gewonnen luchtduels / 90 min 0,00
4
Gewonnen duels 40,0%
6
Passnauwkeurigheid 81,7%
35
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,67
49
Rating 6,20
5

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?