OrcaScore
29

Middenvelder

Corry Evans

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
17
700 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,80
Leeftijd36
Geboortedatum30 jul 1990
Lengte173 cm
Gewicht70 kg
VoorkeursvoetRechts

Seizoensprestaties · 2024

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten132
Rating6,90
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid76 · 84%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen4 / 2
Gewonnen duels5 / 14
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes3
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten95
Balverlies17
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels1
Gewonnen grondduels4
Clearances2
Balveroveringen10
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 5
Minuten455
Rating6,86
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid141 · 77%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels26 / 60
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes12
Nauwkeurige voorzetten0
Gewonnen luchtduels6
Clearances5
Balveroveringen49
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt5
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 1
Minuten113
Rating6,68
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid52 · 83%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen6 / 1
Gewonnen duels9 / 15
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten76
Balverlies14
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels6
Clearances6
Balveroveringen6
Fouten ondervonden0
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Nationaal elftal

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
1 jun 2025 Oldham Athletic – Southend United 3–2 112' 7.5
20 mei 2025 York City – Oldham Athletic 0–3 85' 6.8
14 mei 2025 Oldham Athletic – FC Halifax Town 4–0 69' 7.1
5 mei 2025 Oldham Athletic – Ebbsfleet United 2–0 32' 6.6
26 apr 2025 Forest Green Rovers – Oldham Athletic 1–0 20' 7.0
21 apr 2025 York City – Oldham Athletic 1–1 54' 6.5
18 apr 2025 Oldham Athletic – Hartlepool United 2–1 13' 6.6
12 apr 2025 Yeovil Town – Oldham Athletic 2–1 – –
8 apr 2025 Oldham Athletic – Woking 1–2 – –
29 mrt 2025 Southend United – Oldham Athletic 1–0 21' 6.7
18 jan 2025 Oldham Athletic – Aldershot Town 1–3 49' 6.9
14 dec 2024 Bradford City – Swindon Town 1–0 60' 6.8
10 dec 2024 Stockport County – Bradford City 2–3 62' 7.1
7 dec 2024 Crewe Alexandra – Bradford City 1–1 – –
30 nov 2024 Morecambe – Bradford City 1–0 – –

Carrière en transfers

7 clubs · 11 transfers · totale transfersom 1.5M €
  1. Oldham Naar: Gestopt
    Transfer
  2. Oldham Naar: Zonder club
    Transfer
  3. Zonder club Naar: Oldham
    Gratis transfer
  4. Bradford Naar: Zonder club
    Transfer
  5. Zonder club Naar: Bradford
    Transfer
  6. Sunderland Naar: Zonder club
    Transfer
  7. Gratis transfer
  8. Hull Naar: Blackburn
    Transfer 880k €
  9. Transfer 570k €
  10. Verhuur
  11. Verhuur

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2024 National League Oldham Athletic 9 (5) 455 0 0 6,86
2024 Football League Trophy Bradford City 2 (2) 132 0 0 6,90
2024 League Two Bradford City 6 (1) 113 0 0 6,68

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

National League 2024 · percentiel onder middenvelders (268 spelers)

Vergelijken
50 xA 3 Sleutelpasses 8 Voltooide passes 45 Passnauwkeurigheid 57 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 14 Tackles + onderscheppingen 82 Rating 65

9 wedstrijden · 455 min

Corry Evans: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
3
Sleutelpasses / 90 min 0,20
8
Voltooide passes / 90 min 21,6
45
Passnauwkeurigheid 77,3%
57
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,40
14
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,98
82
Rating 6,86
65

Hoe berekenen we dit?