OrcaScore
27

Verdediger

Corey O'Keeffe

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
14
756 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,36
Assists
2
Gemiddelde beoordeling
6,79
Leeftijd28
Geboortedatum5 jun 1998
Lengte184 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€585K
Contract tot30 jun 2028

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen2 / 2
Minuten180
Rating7,35
Doelpunten / Assists0 / 2
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid68 · 78%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen4 / 4
Gewonnen duels17 / 27
Succesvolle dribbels5
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd2
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat1
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten3
Balcontacten135
Balverlies33
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels14
Clearances6
Balveroveringen12
Fouten ondervonden5
Fouten gemaakt3
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets1
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen9 / 3
Minuten353
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)3 (1)
Passes · nauwkeurigheid140 · 74%
Kansen gecreëerd12
Tackles / Onderscheppingen7 / 6
Gewonnen duels24 / 53
Succesvolle dribbels3
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,16 / 0,73
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes4
Nauwkeurige voorzetten9
Balcontacten253
Balverlies91
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels14
Clearances0
Balveroveringen19
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt3
Buitenspel2
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden2
Team van de week0
Clean sheets2
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)41,74
Topsnelheid (km/u)33,09
Wedstrijden / Basisplaatsen3 / 3
Minuten223
Rating7,00
Doelpunten / Assists1 / 0
Schoten (op doel)3 (2)
Passes · nauwkeurigheid121 · 79%
Kansen gecreëerd5
Tackles / Onderscheppingen5 / 4
Gewonnen duels13 / 29
Succesvolle dribbels2
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,20 / 0,30
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage33%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes0
Nauwkeurige voorzetten4
Balcontacten204
Balverlies56
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels10
Clearances2
Balveroveringen13
Fouten ondervonden3
Fouten gemaakt1
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: D

lijn: D gemiddelde
Aanval46
Techniek50
Tactiek39
Verdediging49
Creativiteit52

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Bradford City – Huddersfield Town 0–3 90' 5.8
27 okt 2026 Bradford City – Peterborough United 2–0 53' 6.5
24 okt 2026 Oxford United – Bradford City 0–0 90' 7.3
20 okt 2026 Burton Albion – Bradford City 0–0 90' 7.3
17 okt 2026 Bradford City – Stevenage 2–0 33' 6.9
10 okt 2026 Bradford City – Leyton Orient 0–0 2' –
6 okt 2026 Rotherham United – Bradford City 0–4 90' 7.3
3 okt 2026 Reading – Bradford City 1–1 1' –
22 sep 2026 Bradford City – Newcastle United U21 2–1 90' 7.4
19 sep 2026 Luton Town – Bradford City 0–1 14' 6.7
12 sep 2026 Notts County – Bradford City 0–1 22' 6.5
8 sep 2026 Leyton Orient – Bradford City 1–3 90' 6.9
29 aug 2026 Leyton Orient – Barnsley 1–3 11' 5.7
25 aug 2026 Barnsley – Crewe Alexandra 3–2 80' 7.6
22 aug 2026 Doncaster Rovers – Barnsley 0–0 – –

Carrière en transfers

9 clubs · 11 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Terug van verhuur
  3. Verhuur
  4. Transfer Niet bekendgemaakt
  5. Transfer Niet bekendgemaakt
  6. Gratis transfer
  7. Terug van verhuur
  8. Verhuur
  9. Gratis transfer
  10. Verhuur
  11. Verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)43
Gemiddelde rating6,77
Rating laatste wedstrijd5,831 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 10 6,77 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 5,8

Laatste 10 wedstrijden

5,8 6,5 7,3 7,3 6,9 7,3 7,4 6,7 6,5 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Bradford City 9 (3) 353 0 0 6,60
2026 EFL Cup Bradford City 3 (3) 223 1 0 7,00
2026 Football League Trophy Bradford City 2 (2) 180 0 2 7,35

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League One 2024 · percentiel onder middenvelders (241 spelers)

Vergelijken
50 xA 50 Sleutelpasses 97 Voltooide passes 62 Passnauwkeurigheid 52 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 77 Tackles + onderscheppingen 53 Rating 87

41 wedstrijden · 3.120 min

Corey O'Keeffe: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
50
Sleutelpasses / 90 min 2,13
97
Voltooide passes / 90 min 27,3
62
Passnauwkeurigheid 76,2%
52
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 1,15
77
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,60
53
Rating 7,02
87

Hoe berekenen we dit?