OrcaScore
3

Middenvelder

Conor McManus

  • Gillingham
  • Ireland
  • 22 jaar
  • 182 cm
  • Voorkeursvoet: Links
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
10
657 min
Doelpunten
1
G+A per 90 min: 0,27
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,64
Leeftijd22
Geboortedatum16 jun 2004
Lengte182 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetLinks

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen8 / 7
Minuten590
Rating6,75
Doelpunten / Assists1 / 1
Schoten (op doel)6 (2)
Passes · nauwkeurigheid165 · 67%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen20 / 8
Gewonnen duels46 / 78
Succesvolle dribbels8
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,80 / 0,40
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage17%
Kopgoals1
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes10
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten308
Balverlies80
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels10
Gewonnen grondduels36
Clearances18
Balveroveringen27
Fouten ondervonden9
Fouten gemaakt9
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)69,28
Topsnelheid (km/u)34,41
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten45
Rating5,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid19 · 79%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 2
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten33
Balverlies9
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 0
Minuten22
Rating6,70
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)0 (0)
Passes · nauwkeurigheid9 · 56%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen2 / 0
Gewonnen duels4 / 5
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten22
Balverlies8
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels4
Clearances1
Balveroveringen1
Fouten ondervonden1
Fouten gemaakt0
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Shrewsbury Town – Gillingham 1–2 90' 7.5
24 okt 2026 Gillingham – Grimsby Town 1–4 90' 6.4
20 okt 2026 Gillingham – Port Vale 1–1 84' 6.7
13 okt 2026 Gillingham – Brighton & Hove Albion U21 4–3 45' 5.7
6 okt 2026 Ireland U21 – England U21 3–1 63' 7.8
25 sep 2026 Slovakia U21 – Ireland U21 0–2 – –
12 sep 2026 Gillingham – Tranmere Rovers 2–0 89' 6.3
5 sep 2026 Rochdale – Gillingham 1–4 45' 6.3
1 sep 2026 Chesterfield – Gillingham 1–1 90' 6.4
29 aug 2026 Gillingham – Northampton Town 1–1 82' 7.5
22 aug 2026 Fleetwood Town – Gillingham 0–0 20' 6.9
15 aug 2026 Gillingham – Walsall 0–3 – –
8 aug 2026 Gillingham – Luton Town 0–3 22' 6.7
31 mrt 2026 Kazakhstan U21 – Ireland U21 0–1 82' 7.3
26 mrt 2026 Ireland U21 – Moldova U21 1–1 90' 7.2

Carrière en transfers

3 clubs · 2 transfers
  1. Transfer Niet bekendgemaakt
  2. Bray Academy Naar: Bray Wanderers
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)14
Gemiddelde rating6,80
Rating laatste wedstrijd7,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,80 nov 2025 sep 2026 okt 2026 7,5

Laatste 10 wedstrijden

7,5 6,4 6,7 5,7 7,8 6,3 6,3 6,4 7,5 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League Two Gillingham 8 (7) 590 1 1 6,75
2026 Football League Trophy Gillingham 1 (0) 45 0 0 5,70
2026 EFL Cup Gillingham 1 (0) 22 0 0 6,70

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

League Two 2026 · percentiel onder middenvelders (121 spelers)

Vergelijken
50 xA 34 Sleutelpasses 35 Voltooide passes 41 Passnauwkeurigheid 36 Progressieve balvoeringen 36 Succesvolle dribbels 86 Tackles + onderscheppingen 97 Rating 35

5 wedstrijden · 326 min

Conor McManus: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,00
34
Sleutelpasses / 90 min 0,83
35
Voltooide passes / 90 min 19,3
41
Passnauwkeurigheid 70,7%
36
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,83
36
Succesvolle dribbels / 90 min 1,38
86
Tackles + onderscheppingen / 90 min 5,25
97
Rating 6,68
35

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?