OrcaScore
8

Middenvelder

Conor Chaplin

Volgen Vergelijken
Wedstrijden
7
225 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,58
Leeftijd29
Geboortedatum16 feb 1997
Lengte170 cm
Gewicht69 kg
VoorkeursvoetLinks
Marktwaarde€2,1M
Contract tot30 jun 2029

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen6 / 2
Minuten164
Rating6,58
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)1 (1)
Passes · nauwkeurigheid91 · 82%
Kansen gecreëerd1
Tackles / Onderscheppingen1 / 0
Gewonnen duels5 / 10
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,19 / 0,08
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist1
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes1
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten108
Balverlies21
Bal afgepakt1
Gewonnen luchtduels2
Gewonnen grondduels3
Clearances1
Balveroveringen5
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)22,75
Topsnelheid (km/u)29,70
Wedstrijden / Basisplaatsen1 / 1
Minuten61
Rating6,60
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)2 (1)
Passes · nauwkeurigheid23 · 96%
Kansen gecreëerd0
Tackles / Onderscheppingen0 / 1
Gewonnen duels2 / 5
Succesvolle dribbels0
Gele kaarten / Rode kaarten0 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,27 / 0,00
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes2
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten35
Balverlies7
Bal afgepakt0
Gewonnen luchtduels0
Gewonnen grondduels2
Clearances0
Balveroveringen1
Fouten ondervonden2
Fouten gemaakt2
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval56
Techniek54
Tactiek36
Verdediging38
Creativiteit55

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 Leicester City – Stevenage 2–2 14' 6.5
27 okt 2026 Leicester City – Wigan Athletic 3–0 60' 6.5
24 okt 2026 Luton Town – Leicester City 2–1 17' 6.8
20 okt 2026 Bromley – Leicester City 0–4 18' 6.7
17 okt 2026 Leicester City – Doncaster Rovers 2–1 19' 6.7
29 aug 2026 Milton Keynes Dons – Leicester City 0–0 36' 6.3
25 aug 2026 Ipswich Town – Leicester City 3–1 61' 6.6
25 jul 2026 Málaga – Leicester City 3–3 30' 6.3
22 jul 2026 Cádiz – Leicester City 0–1 45' 6.8
2 mei 2026 Portsmouth – Birmingham City 1–1 69' 7.5
25 apr 2026 Stoke City – Portsmouth 1–3 – –
21 apr 2026 Coventry City – Portsmouth 5–1 77' 6.2
18 apr 2026 Portsmouth – Leicester City 1–0 77' 6.6
11 apr 2026 Middlesbrough – Portsmouth 0–1 90' 7.3
6 apr 2026 Portsmouth – Oxford United 2–2 21' 6.6

Carrière en transfers

5 clubs · 11 transfers · totale transfersom 1.4M €
  1. Gratis transfer
  2. Zonder club Naar: Leicester
    Transfer
  3. Ipswich Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer 875k €
  7. Transfer Niet bekendgemaakt
  8. Transfer 550k €
  9. Terug van verhuur
  10. Verhuur
  11. Portsmouth U18 Naar: Portsmouth
    Transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)38
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd6,531 okt 2026
Gemiste wedstrijden3
5 6 7 8 9 6,70 nov 2025 mrt 2026 okt 2026 6,5

Laatste 10 wedstrijden

6,5 6,5 6,8 6,7 6,7 6,3 6,6 6,3 6,8 7,5

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 League One Leicester City 6 (2) 164 0 0 6,58
2026 EFL Cup Leicester City 1 (1) 61 0 0 6,60

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

Premier League 2024 · percentiel onder middenvelders (176 spelers)

Vergelijken
50 xA 29 Sleutelpasses 34 Voltooide passes 22 Passnauwkeurigheid 8 Progressieve balvoeringen 42 Succesvolle dribbels 18 Tackles + onderscheppingen 24 Rating 16

22 wedstrijden · 869 min

Conor Chaplin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,06
29
Sleutelpasses / 90 min 0,83
34
Voltooide passes / 90 min 23,7
22
Passnauwkeurigheid 74,8%
8
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
42
Succesvolle dribbels / 90 min 0,41
18
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,97
24
Rating 6,69
16

Hoe berekenen we dit?