OrcaScore
19

Middenvelder

Cletus Nombil

  • FC Zlín
  • Ghana
  • 26 jaar
  • 187 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
11
823 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,00
Assists
0
Gemiddelde beoordeling
6,92
Leeftijd26
Geboortedatum23 aug 2000
Lengte187 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€375K
Contract tot30 jun 2027

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen11 / 10
Minuten823
Rating6,92
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)4 (1)
Passes · nauwkeurigheid289 · 73%
Kansen gecreëerd2
Tackles / Onderscheppingen31 / 10
Gewonnen duels60 / 92
Succesvolle dribbels6
Gele kaarten / Rode kaarten1 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,07 / 0,14
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd0
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes18
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten433
Balverlies96
Bal afgepakt7
Gewonnen luchtduels11
Gewonnen grondduels49
Clearances24
Balveroveringen50
Fouten ondervonden13
Fouten gemaakt13
Buitenspel1
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)94,51
Topsnelheid (km/u)35,01

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval46
Techniek48
Tactiek51
Verdediging58
Creativiteit42

Kenmerken

Sterke punten

259

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
31 okt 2026 SK Artis Brno – FC Zlín 2–2 8' 6.4
24 okt 2026 FC Zlín – SK Sigma Olomouc 1–1 71' 6.8
17 okt 2026 FK Pardubice – FC Zlín 3–0 45' 6.9
9 okt 2026 FC Zlín – SK Slavia Praha 0–1 90' 6.8
2 okt 2026 FC Zlín – 1. SK Prostějov 1–2 – –
20 sep 2026 FK Jablonec – FC Zlín 1–1 90' 7.5
6 sep 2026 FC Zlín – FK Teplice 1–3 77' 6.6
29 aug 2026 FC Zbrojovka Brno – FC Zlín 3–2 90' 6.8
22 aug 2026 FC Zlín – FC Slovan Liberec 0–1 90' 7.5
15 aug 2026 FC Viktoria Plzeň – FC Zlín 3–2 82' 6.4
8 aug 2026 FC Zlín – Bohemians Praha 1905 0–2 90' 7.2
25 jul 2026 FC Zlín – Baník Ostrava 0–1 90' 7.2
18 jul 2026 Śląsk Wrocław – FC Zlín 3–1 – –
15 jul 2026 Polonia Warszawa – FC Zlín 0–2 – –
10 jul 2026 FC Zlín – Dukla Banská Bystrica 2–1 – –

Carrière en transfers

6 clubs · 7 transfers · totale transfersom 160k €
  1. Transfer 160k €
  2. Zonder club Naar: Petržalka
    Transfer
  3. Hapoel Jerusalem Naar: Zonder club
    Transfer
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Transfer Niet bekendgemaakt
  7. Terug van verhuur

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)29
Gemiddelde rating6,90
Rating laatste wedstrijd6,431 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 9 6,90 nov 2025 mei 2026 okt 2026 6,4

Laatste 10 wedstrijden

6,4 6,8 6,9 6,8 7,5 6,6 6,8 7,5 6,4 7,2

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 Czech First League FC Zlín 11 (10) 823 0 0 6,92

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

FNL 2024 · percentiel onder middenvelders (164 spelers)

Vergelijken
50 xA 10 Sleutelpasses 6 Voltooide passes 74 Passnauwkeurigheid 77 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 17 Tackles + onderscheppingen 89 Rating 71

27 wedstrijden · 2.240 min

Cletus Nombil: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,02
10
Sleutelpasses / 90 min 0,28
6
Voltooide passes / 90 min 27,2
74
Passnauwkeurigheid 80,9%
77
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,48
17
Tackles + onderscheppingen / 90 min 2,37
89
Rating 6,93
71

Hoe berekenen we dit?