OrcaScore
6

Middenvelder

Ciaron Harkin

  • Finn Harps
  • Northern Ireland
  • 30 jaar
  • 180 cm
  • Voorkeursvoet: Rechts
Volgen Vergelijken
Wedstrijden
22
1.250 min
Doelpunten
0
G+A per 90 min: 0,07
Assists
1
Gemiddelde beoordeling
6,71
Leeftijd30
Geboortedatum15 jan 1996
Lengte180 cm
Gewicht–
VoorkeursvoetRechts
Marktwaarde€90K
Contract tot30 nov 2026

Seizoensprestaties · 2026

Wedstrijden / Basisplaatsen12 / 12
Minuten995
Rating6,83
Doelpunten / Assists0 / 1
Schoten (op doel)5 (1)
Passes · nauwkeurigheid476 · 74%
Kansen gecreëerd4
Tackles / Onderscheppingen– / –
Gewonnen duels87 / 162
Succesvolle dribbels4
Gele kaarten / Rode kaarten3 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Gedetailleerde statistieken
Afrondingspercentage0%
Nauwkeurige lange passes39
Nauwkeurige voorzetten2
Gewonnen luchtduels8
Clearances39
Balveroveringen120
Fouten ondervonden14
Fouten gemaakt11
Buitenspel0
Clean sheets0
Wedstrijden / Basisplaatsen10 / 1
Minuten255
Rating6,56
Doelpunten / Assists0 / 0
Schoten (op doel)5 (0)
Passes · nauwkeurigheid139 · 67%
Kansen gecreëerd6
Tackles / Onderscheppingen8 / 3
Gewonnen duels16 / 30
Succesvolle dribbels1
Gele kaarten / Rode kaarten4 / 0
Strafschoppen (gescoord / gemist)0 / 0
Expected goals \/ assists0,06 / 0,05
Gedetailleerde statistieken
Grote kansen gecreëerd1
Grote kansen gemist0
Afrondingspercentage0%
Kopgoals0
Doelpunten van buiten de zestien0
Op de paal\/lat0
Nauwkeurige lange passes11
Nauwkeurige voorzetten0
Balcontacten188
Balverlies54
Bal afgepakt2
Gewonnen luchtduels3
Gewonnen grondduels13
Clearances6
Balveroveringen11
Fouten ondervonden4
Fouten gemaakt8
Buitenspel0
Penalty's veroorzaakt0
Fouten die tot een doelpunt leidden0
Team van de week0
Clean sheets0
Reddingen van binnen de zestien0
Afgelegde afstand (km)6,05
Topsnelheid (km/u)33,40

Eigenschappen

Positie: M

lijn: M gemiddelde
Aanval44
Techniek50
Tactiek38
Verdediging43
Creativiteit43

Recente wedstrijden

DatumWedstrijdScoreMincijfer
16 okt 2026 Finn Harps – Bray Wanderers 2–0 73' 7.2
9 okt 2026 Cork City – Finn Harps 2–0 56' 6.6
2 okt 2026 Finn Harps – Kerry FC 1–2 90' 6.9
25 sep 2026 Treaty United FC – Finn Harps 2–1 90' 7.3
18 sep 2026 Finn Harps – Longford Town 0–1 90' 7.3
11 sep 2026 Wexford FC – Finn Harps 1–3 90' 6.1
4 sep 2026 Finn Harps – Athlone Town AFC 0–1 90' 7.2
28 aug 2026 University College Dublin – Finn Harps 5–4 90' 6.9
21 aug 2026 Finn Harps – Cobh Ramblers FC 1–3 90' 6.5
7 aug 2026 Bray Wanderers – Finn Harps 5–0 90' 6.9
3 aug 2026 Longford Town – Finn Harps 5–0 56' 6.7
31 jul 2026 Finn Harps – Cork City 0–3 90' 6.4
25 jul 2026 Sligo Rovers – Drogheda United 2–2 13' 6.4
18 jul 2026 Janesboro – Sligo Rovers 0–4 – –
11 jul 2026 Galway United – Sligo Rovers 3–2 29' 6.4

Carrière en transfers

5 clubs · 8 transfers
  1. Terug van verhuur
  2. Verhuur
  3. Transfer Niet bekendgemaakt
  4. Terug van verhuur
  5. Verhuur
  6. Gratis transfer
  7. Gratis transfer
  8. Derry Academy Naar: Institute
    Gratis transfer

Vorm, laatste 12 maanden

Bijgewerkt: 31 okt 2026
Wedstrijden (12 maanden)23
Gemiddelde rating6,70
Rating laatste wedstrijd7,216 okt 2026
Gemiste wedstrijden0
5 6 7 8 6,70 nov 2025 jul 2026 okt 2026 7,2

Laatste 10 wedstrijden

7,2 6,6 6,9 7,3 7,3 6,1 7,2 6,9 6,5 6,9

Statistieken per seizoen

Seizoen Competitie Team Wedstr. (basis) Minuten Doelpunten Assists Rating
2026 First Division Finn Harps 12 (12) 995 0 1 6,83
2026 Premier Division Sligo Rovers 10 (1) 255 0 0 6,56

Opgeslagen seizoensstatistieken; bijgewerkt na elke gespeelde wedstrijd en wekelijks.

Spelersprofiel

First Division 2026 · percentiel onder middenvelders (60 spelers)

Vergelijken
50 xA 68 Sleutelpasses 57 Voltooide passes 63 Passnauwkeurigheid 33 Progressieve balvoeringen 50 Succesvolle dribbels 27 Tackles + onderscheppingen 63 Rating 41

7 wedstrijden · 630 min

Ciaron Harkin: percentielradar ten opzichte van positiegenoten
Statistiek Waarde Percentiel
xA / 90 min 0,15
68
Sleutelpasses / 90 min 0,71
57
Voltooide passes / 90 min 26,0
63
Passnauwkeurigheid 72,2%
33
Progressieve balvoeringen / 90 min 0,00
50
Succesvolle dribbels / 90 min 0,43
27
Tackles + onderscheppingen / 90 min 1,43
63
Rating 6,88
41

Vergelijkbare spelers

Profielovereenkomst (alle competities, zelfde positie)

Hoe berekenen we dit?